Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van olyan gyalogos/kerékpáros...

Van olyan gyalogos/kerékpáros útvonaltervező, ami megmondja, hogy hány méter lesz a szintemelkedés egy túrán?

Figyelt kérdés
Akár webes alkalmazás, akár offline szoftvert keresnék, ami megmondja, hogy hány méter szintemelkedés várható egy túrán. Olyat tudok, ami magasságprofilt rajzol előre (pl Garmin Mapsource vagy basecamp), de egyik sem mond egy számot, hogy mennyi lenne a vége.

2016. jún. 30. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
/*
2016. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Basecamp simán megmondja neked, mennyi egy nyomvonalon a szintemelkedés. Megnyitod a nyomvonalat és ott lesz az ablak teteje felé. Ha nem írja ki, mert néha nem, jelöld ki az összes pontot a listában egy Ctrl-A-val.
2016. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

bikemap.net


Ingyenes, egyszerű és jó.

2016. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszi! (Y)
2016. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy akár google earth.
2016. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi, a basecamp tényleg tudta, csak egyrészt importált gpx-re nem mutatta, másrlszt valami "további infók" gombot be kellett nyomni. De így megy, kösz
2016. júl. 1. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:

merretekerjek.hu


Szerintem ennél jobb nincs, tartalmazza az ösvényeket, jelzett és jelzetlen utakat, egyéb információkat. Használható országúti és mtb útvonal tervezéséhez is, vagy gyalogtúrákhoz. A megtervezett utat le is mentheted, és akár fel is töltheted telefonra vagy navigációs eszközre a .gpx fájlt. Úgy vettem észre, pontos is, nem tudok ennél jobb útvonaltervezőt.

2016. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

valamiért nekem nem ment a merretekerjek.hu tervezője eddig rendesen, de most már megy és tényleg ez a leggyorsabb, legegyszerűbb. Amit észrevettem, hogy a szint adatokban teljesen összevissza mérnek a különböző szoftverek, nem is kis különbséggel.

A hétvégén kerekeztem egyet és beszinkronizáltam pár szoftverbe. A táv mindenhol azonos, a szint viszont nagyon nem.

Garmin Connect - 611m

Endomondo - 322m

Polar Flow - 350m

Basecamp - 540m

Runkeeper - 780m

merretekerjek.hu - 510m


Vajon melyik állhat legközelebb az igazsághoz? :)

2016. júl. 4. 08:06
 9/13 anonim ***** válasza:
És mi volt az adatok forrása?
2016. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
polar óra, ami a polar flow rendszerbe szinkronizált automatikusan, onnan lett szinkronozva máshova. A Basecamp és a merretekerjek pedig utólagos tervezés volt.
2016. júl. 4. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!