Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit takar a frissítő pont...

Mit takar a frissítő pont kifejezés? Kinek, mit adnak el ott (és főleg mennyiért)?

Figyelt kérdés
Többször találkoztam ezzel a kifejezéssel a neten (még itt is), de nem tudom, hogy pontosan mit jelent - illetve miért olyan felkapott kerékpárosok körében, amiért olyan sokat képesek áldozni?

2016. júl. 1. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A teljesítménytúrák alatt van felállítva több ponton, ott adnak ingyen (pontosabban a nevezési díjban benne van), vizet, üdítőt, csokit, müzliszeletet, zsíros kenyeret, sütit, mindenhol más a választék.
2016. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Hogyan lehet azt elérni, hogy ne csak teljesítmény túrák alatt forgalmazhasson valaki frissítőket, illetve ne csak bizonyos események közben, hanem egy adott üzletbe bármikor betérjenek (akár hétfőtől-szombatig) X öszegért ilyesmit vásárolni?


Vagyis: tudják, hogy ott kapnak bizonyos összegért ilyen szeleteket, izotóniás italokat, bármit, ami szükséges nekik?

2016. júl. 1. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. A frissítő pontokon nem árulnak semmit, ingyen adják.

Az ilyen cuccokat áruló standokat frissítő pontok mellé szokták felállítani.

Na meg lehet venni olyan boltokban, ahol étrendkiegészítőket árulnak, illetve konditermekben is.

2016. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a legésszerűbbnek a bolt nyitása tűnik, megfelelő reklámmal.
2016. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy fríssítő pont "felállítása" nem növelné láthatóan egy kerékpár szaküzlet eladási mutatóit?
2016. júl. 1. 14:31
 6/13 A kérdező kommentje:
Mármint olyan, ami nem ingyen adogatja a frissítő finomságokat.
2016. júl. 1. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:
De ezt hogy képzeled konkrétan?
2016. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem én. Mások írták - hát rákérdeztem.
2016. júl. 1. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Valami zavar van az erőben.

A frissítőpontok csak versenyeken léteznek. Ilyenkor 8-12km-enként kiraknak egy standot itallal, esetleg valami rágcsával. Odaérsz, leszállsz a bringáról, iszol, mész tovább. Külön nem kell fizetni érte, a nevezési díj tartalmazza. Persze ezt leírták előttem is, de úgy látszik, nem igazán ment át.

Szóval még egyszer, a frissítő pont nem egy bolt, illetve nem is lehet rá boltot építeni, mert nem állandó létesítmény, hanem csak a verseny ideje alatt létezik.

2016. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez rendben van, és hidd csak el szépen nekem - átjött.


De!


(Most már muszáj volt előkeresnem, tessék itt van alább, olvassátok, erre épül az egész ("fizetős") elképzelés - még egyszer mondom (neked is), nem én találtam ki, nem én mondom ezt, nem nekem nem jött át, más mondta. Itt van kérem szépen:


"Simán össze lehet szedni, főleg ha frissítő pont is vagy! Az outisok szeretik enni azt a sok hulladékot!"


Ez volt az egyik válasza a másiknak, valami bolt kapcsán.


Most már tetszik érteni, háborgó csillag? :)

2016. júl. 1. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!