Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Voltam olyan hülye hogy...

Voltam olyan hülye hogy lejöttem egy nem strapabíró biciklivel a lépcsőn és nekimentem a falnak. Az első teleszkópom elhajlitt és most beleakad a pedál a kerékbe mikor kanyarodok. Hogyan tudnám a teleszkópot kiegyenesíteni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Dobd ki és örülj, hogy élsz!
2016. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az lol
2016. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kanyarodj, menj mindig egyenesen.
2016. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fordítsd el a kormányt 180 fokkal és menj le ugyanott :)


Viccet félretéve, ne egyenesítsd ki, ha nem akarsz meghalni a következő nagyobb döccenőnél, hanem dobd ki a francba.

2016. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyám meg fő ölni cseszed!
2016. júl. 10. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van, dobd ki, nem pökhendiségből tanácsolták eddig. Vagy képes vagy háztartási körülmények közütt csövet hajltani, akár csak mm-s pontossággal?

Vállalva azt, hogy az állórész csöve most meglazult, és egyszer úgy fogsz pofára esni, hogy belefulladsz a saját véredbe?

2016. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tothp ***** válasza:

Inkább anyádtól egy füles, mint hogy a törött biciklivel akkorát zakózz, hogy sosem kelsz fel.

Egyébként ilyentől a váz is meg szokott roppanni, csak azt kevésbé látod.

2016. júl. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Okkal fog megölni.
2016. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Haragudni fognak, de mondom dobd ki! 4 nap munkával kereshetsz annyit amiből megveszed magadnak a másikat! Ha alapból rossz volt, nem lesz drága egy ugyanolyan gagyibbat venni! Suntour XCT, XCM vagy XCR 18-25eFt (így mennek feljebb), olcsóbban: testbike bolha vagy bikemag apró! Ki szokták még újonnan cserélni az emberek jobbra, olcsón lehet venni zsír új bicajból bontva és azért ez már nem annyira a value gazdaságos minőség!

Viszont előtte mutasd meg bicajboltban a roncsot, hogy mit kell még cserélni, váz, kormánycsapágy, kerék... több dolog is sérülhetett! Főleg, ha valami Galaxy, GTX vagy hasonló műremekkel áldottak meg a szüleid! Ha olyat vettek, akkor meg örüljenek, hogy élsz! Elbeszélgetnék velük is azért, hogy pl. sisakot miért nem ajándékoztak... drága.. ha most felakadtál volna egy fára vajon akkor is drága lenne egy sisak?

2016. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!