Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire nagy a különbség egy...

Mennyire nagy a különbség egy 19" vagy 21" méretű kerékpárváz között?

Figyelt kérdés

A magasságomhoz (178) elvileg egy 19" méretű kerékpár lenne ajánlott.

Amit én meg szeretnék vásárolni az pedig csak 21"-os méretben van a szaküzletben.

Személyesen nem tudom letesztelni, mivel másik városban van, egy ismerősöm hozná el nekem.


A kerékpár egy 27,5 -os Gepida MTB lenne


Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. aug. 3. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Zákba macska... Menj el. És próbáld ki...
2016. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyereg visszaengedése segít ezen .
2016. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tothp ***** válasza:
azonos típusnál vázmagasságban pont 5 cm az eltérés, de hogy ez mondjuk a váz hosszában mennyi változást jelent,az nagyon típusfüggő.
2016. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Néhány napja használom a Gepidámat, egy Gepida Ruga 21" vázzal, a 175 centimhez. Nem mondanám nagynak, pont kényelmes, igaz hosszabb úton még nem voltam, csak egy Debrecen - Hajdúszoboszlót tekertem le oda vissza.

Tehát k merem jelenteni, ha nem versenyre kell, és nem számít minden gramm, nyugodtan lehet választani egyel nagyobb vázat. De tény, hogy ki kell próbálni. én is ráültem, és csak átunna mertem megvenni.

2016. aug. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!