Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárózok ti mit sportoltok...

Kerékpárózok ti mit sportoltok télen?

Figyelt kérdés
Meg amúgy hidegben, esőben, hóban?
2016. aug. 14. 18:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Vagy csak trollkodsz.
2016. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Citromost, én is átmegyek a piroson, ugrálok a járdára, mégse vagyok ilyen XD
2016. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"az nem számít aki csóri módon kerékpárral jár csak munkába"

:D mindent telepöfögő, 8 kerékpárnyi helyet elfoglaló autóban dugóban araszolni jobb? Miért lenne ez csóri dolog?

2016. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
nem értitek azért kerékpározik valaki mínusz 30 fokban mert nincs más neki, muszáj neki de én azokra a kerékpárosokra gondolok akik élvezetből kerekeznek
2016. aug. 15. 20:27
 25/29 tothp ***** válasza:

"az nem számít aki csóri módon kerékpárral jár csak munkába"


Nem csak, hanem mert úgy tartja úri kedvem. számold ki 5x40=200. kicsit több mint a te hétvégi ötvened.

De lenyomom egy seggel a balatonkört, ha úgy tetszik. Na nem a te kedvedért, csak a magam szórakoztatására.

2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egyedül vagy ilyen értetlen hülye, vagy valaki fogja a kezedet?
2016. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én élvezetből tekerek télen is, mert szeretem csinálni, meg hogy jobb legyen az állóképességem. Mondjuk van, hogy nem nagyon akarok elmenni edzeni, de mégis elmegyek, igaz, általában van kedvem menni. De kérdező, te sose fogod megérteni azt, hogy miért mennek ki emebrek mínusz fokokban EDZENI, mert egy akartgyenge hülye vagy. Nyugi, jó lesz neked télre a fotelben szalonnazabálás...
2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

"nem értitek azért kerékpározik valaki mínusz 30 fokban mert nincs más neki"


honnan tudod, hogy nincs neki okoska? mi van ha télen, -30 fokban egy másfél milliós bicajjal megy, mert inkább ahhoz van kedve? (megjegyzem országunkban ahhoz sajnos "nagyon télnek" kell lennie, hogy ilyen hideg legyen...)


nem is értem a logikád, szerintem kussolj szépen és menj akkor tekerni, amikor neked jó

2016. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
68%

Van egy opel astra H caravanom

Van egy gyári állapotban tartott ford caprim

Van egy kavasaki ninjam

Mégis bringával járok dolgozni télen nyáron... a 300ezres trekking bringámmal...

Sportolni meg a 700ezres outimmal sportolok...

2016. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!