Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Eljött az ősz amerre én lakom...

Davyd9206 kérdése:

Eljött az ősz amerre én lakom el kezdet le peregni a gesztenye fa termése és tavaly elég sokszor rosszul jártam ezt szeretném meg előzni hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Tudom kerüljem ki azt a részt nagy ívbe és meg van oldva.


Hallottam én már defektvédő szalagról meg tömítő agyagokról ez mennyire hatásos???


2016. aug. 30. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Defektálló külső gumit ajánlok. A Schwable kínálatában van olyan, amiben 5mm vastag plusz réteg van ott, ahol gördül a kerék! CST is gyárt, Maxxis is (ők erdőben garázdálkodóknak terveznek, ezért jó kis erős gumijaik vannak).. Kendát felejtsd el..

Belülre is lehet ilyet ragasztani, az a defektvédő szalag és van felniszalag az a küllők ellen véd!

Sajnos megkérik az árát, de nincs mit tenni, ha ilyen környéken laksz! Nehezebb is lesz kicsit a kereked!

Amit belsőbe lehet tölteni folyadékot, azok hulladékok. Nekem volt, annyi, hogy 2 perc helyett 20 alatt engedett le.

2016. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!