Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok erről a kerékpár...

Mit gondoltok erről a kerékpárról, felszereltség, ár alapján?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett külseje alapján egy bicó, viszont az az árkategória amit nagyon nehezen adnék ki ha mégis rászánnám magam. mivel nem is értek hozzájuk kérdeznék hozzáértőket hogy felszereltség alapján megéri az árát? illetve hogy városi bicó kategóriában van lehetne folyamatosan nyüstölni is, vagy inkább "alkalmi" vagy hogy is mondjam szóval inkább hobbi mint a cruiserek?
2016. szept. 1. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
link lemaradt: [link]
2016. szept. 1. 22:35
 2/9 A kérdező kommentje:
itt talán részletesebb [link]
2016. szept. 1. 22:44
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

Hát ez nem éppen egy sport célú bringa, egy jól felszerelt városi mindenes bicó. Bevásárlásra, kis hétvégi családi kiruccanásokra, célközlekedésre rövid távon.

Ez nem egy túragép, bírná ugyan, de hogyismondjam, nem valami "haladós".

2016. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

Ha megnézed, benne figyel egy nyolcas Nexus agyváltó, egy agydinamó. Csak ez a két kerékagy olyan 50-60.000,- érték.

Szóval az ár érthető, csak városi célra szerintem annak érdemes ilyet venni, akinek megéri mondjuk a Mercedes plusz luxusa is a plusz milliókat.

2016. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából azt nem értem hogy egy városi bicóba minek 8 fokozatú váltó mikor pl egy mostani Schwinn-Csepel trekkinget is kiadnak 3 fokozatúval pedig egy túrabicónál inkább fontosabb lenne a több áttét -gondolom
2016. szept. 2. 11:12
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Jogos a felvetés. De írtam is, lehet ezzel túrázni, csak ilyenekkel a német, osztrák, holland nyugdíjas turisták szoktak "cammogni" közép-európai túráikon.

Városba minek 8-as?

Mert megtehetik. :)

2016. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igaz, minden csak pénz kérdése:D az a fura hogy huszonévesként tetszett meg ennek a kis gépnek a hangulata, bár tudom hogy a célközönsége más lenne. köszi a válaszokat :)
2016. szept. 2. 11:30
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
Hát, ízlések és pofonok. Nekem, régi országútisként, csak a "naked bike" jön be, se csomi, se sárvédő, csak ami célorientáltan kell. :D
2016. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy Merida Big.Nine vagy Crossway bicajt előbb megvennék.. Már lehet 2016-ost itt-ott elkapni akciósan! Ez tényleg olyan öregasszonyos, ha pedig az agyváltó/dinamó romlik el, azt tök drága szervizeltetni!

Ha lány vagy, ott a Juliet széria! Fél év alatt beletettem 2400km-t a 2015-ös 6.20D modellbe, mert annyira jól esik vele kimenni (évek óta nem is bicajoztam)! Semmi baja nincs, az agyon szidott Suntour XCT teleszkóp is bírja, még a gumija se kopott, pedig Kenda! :D

2016. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!