Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy Kellys TNT 50-es mountain...

Egy Kellys TNT 50-es mountain bike-al nevezhetnék versenyekre vagy ez a kerékpár még kevés ehhez és csak beégnék?

Figyelt kérdés
Kezdő kerékpározó vagyok soha nem vettem részt versenyeken,de elkezdett foglalkoztatni a dolog.
2016. szept. 14. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem alkalmas XC versenyzésre, ez egy nagyon belépő szintű hobbi MTB.. XCT teleszkóppal mennél versenyre? Alattam töltésen majd kiszakad!

Elmehetsz vele sík terepen rendezett versenyre, az élmény meglesz és ha erős és kitartó vagy talán a középmezőny végében lehetsz, de jobbra ne számíts!

2016. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan rákerestem, hogy idén mik lesznek még: országúti versenyek, debreceni maraton, enduro kupa.. Nem hiszem, hogy engednek elindulni ilyen felszereléssel, sajnos egy komolyabb verseny életveszélyes az alja teleszkóp miatt, országúti versenyen pedig vagy csak azzal lehet indulni vagy esélyed nincs a 40-es átlagot tartani..

Ha hobbi szinten vagy, keress ilyen városi emlékversenyeket, ahol pl. 3 falut körbe tekernek, tókerülés, Dunaújváros-Mezőfalva túra, nagyon jó még a Balaton kör (díjaznak, van több táv, túraként is marha jó)! De ne menj el durva terepre, mert kb. 2 perc alatt meghalsz! :)

2016. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat. Nem is annyira durva terepre gondoltam ahol ugratni kell meg 70-el jönnek le a lejtőn stb. Hanem viszonylag sík terepen minimális lejtővel erdős rész stb. Persze lehet ilyen verseny nincs is. Mert a nehezebb terep miatt komolyabb bringát követelnek. Egyébként én a szeptember 17-én megrendezendő XCU MTB Series versenyt néztem Gyöngyösfalun. Nem nyerni szeretnék csak hogy egyáltalán elindulhatnék e. Egyébként komolyabb versenyzésre milyen kerékpárt ajánlanátok? Jó a sima össztelós vagy downhill kategória kellene?
2016. szept. 14. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ránéztem, szerintem ha óvatosabban mész egyben marad. A mezőny végére sorolj, próbáld ki ,hogy érdekel-e. Nem zárnak ki, nem nézik át egyesével a kerékpárokat. Saját felelősségedre nevezel és kijelented ,hogy készültél a versenyre és a kerékpárod alkalmas rá, innen csak a te bajod. Én is acera hátsó váltóval versenyeztem. Duro DJ-d teleszkóppal. Volt ahol sikerült a középmezőnyt megcsípni (nem nem falunapon a gyerekek között hanem a Top Maraton sorozat egyik versenyén). Én mondjuk most váltok új bicóra. Szintén kellys tnt csak a 90-es, és régebbi modell kicsit. Azon mondjuk a teleszkóp ára közel van ennek a bicónak az árához.


Egyébként kérdésÉ Milyen versenyre akarsz te menni? Cyclocross? Országúti? MTB? Triál? Dirt? Bmx? Downhill? Mindenhez más bringa kell.

2016. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!