Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek a Btwin Rockrider...

Szerintetek a Btwin Rockrider 500s-t, vagy az 520-ast terepre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 520 terepre erdőjárásra , hegyre és császkálni( városi gumival) tökéletes . 500 akrobatikára keményebb vadulásra való .
2016. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

520 kerékpártúrákra akár rögös földúton is, mert komfortosabb, állíthatóbb. Van benne teleszkóp szerűség (egy igencsak olcsó darab), ami annyit ér, hogy kicsit jobb a jó magyar utakon menni vele!

500 erdőbe is jó lesz, de semmiképp nem durvulni, csak gurulni a kitaposott ösvényeken, mélyebb retekben, de síkon vagy dombon. Ebben is teleszkóp szerűség van, de azért nagyobb köveken lefelé már nem ajánlom (XC versenyen látott terep)! Venni kell bele egy jobbat!!!


Durvulni egyik sem jó, életveszélyes kimenni ezekkel az olcsó rugós sz.okkal lejtős/köveken pattogós terepre!

Spórolj egy jó levegős teleszkópra bármelyiket is veszed! ;)

Nekem túrázás közben elszakadt a szalag a csuklómban, mentőt kellett hívni, mert nem tudtam bemenni. Suntour XCT teleszkópom van, rugós olcsó sz..r (szégyen, hogy márkás bicajokban is ez van gyárilag), dög nehéz, nem lehet állítani, csak dísznek van rajta a tekergető. Hirtelen bele kellett mennem egy gödörbe (persze hogy kátyú!), hogy elkerüljek egy rám kanyarodó kamiont. Olyat rántott majd csapott vissza (nem csillapít, csak összenyomódik és kilövi az elejét), hogy immáron 3 hónapja van sínbe szorítva az alkarom az ujjaimig. Vettem egy jobbat, talán jövőre már kipróbálhatom, csak előbb még meg kell tanulnom újra mozogni..

2016. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!