Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kétlábú kitámasztó tapasztalatok?

Kétlábú kitámasztó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van egy alu-vázas német túrakerékpárom. Minden frankó volt, csak hogy eljutottunk oda, hogy a kisfiam bölcsis lett. Így került rá csomagtartó, került rá gyerekülés, előre kosár, középre váztáska, plusz világítás, visszapillantó, a vékonyabb országúti kerekeket is lecseréltem és testesebb gumikat raktam rá, hogy jobban bírják a terhelést. Ezzel nincs is gond a probléma az, hogy több mint duplája lett a bicó súlya és a gyári kitámasztót, ami éveken át atombiztos volt, most labilisnak érzem. Így mindenképpen cserélni akarom. Először egy kétlábút néztem ki, de aztán láttam, hogy egylábúból is vannak masszívnak tűnő darabok. Mit érdemes venni? Tényleg jóval stabilabb a kétlábú vagy a látszat csal? Van-e tapasztalatotok?


[link]


vagy


[link]



2016. okt. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1 lábú van. Azt vettem észre, hogy az alsó karika, ami a földbe ér, az kell hogy nagy legyen! Azért dől el, mert leszúródik a földbe! És ne value alu-műanyag legyen, fémből, masszív kivitel!

Ekkora súlyhoz, gyerek biztonságos szállításához viszont mindenképp 2 lábú kell!

2016. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy próbálj olyat találni, ami nem hátulra való, ha mégis 1 lábút veszel! Ami középre szerelős, az nem fog elfordulni a súly alatt!

A másik, hogy figyelj a váz terhelhetőségére, 130kg szokott lenni a max!

2016. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!