Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen időben országúti kerékpá...

Ilyen időben országúti kerékpáros öltözet?

Figyelt kérdés

Itt pesten 13-14fok körül van, kérdésem, hogy ilyen időben ki lehet e még menni téli kerékpáros öltözetben? ilyenbe [link]

csak mondjuk kabát helyett alá vennék még egy mezt?


2016. nov. 2. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan még a nyárit hordjuk, személy függő...

Aktív mozgás mellett +10 fok a hőérzet... a menetszél az ami bezavar, mert míg az egész testemben melegem van, addig a fülem már lefagy... de nekem elég ehhez sisak alá egy kötött hajpánt.

2016. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet. Ilyen időben én rövid cuccban megyek, esetleg egy vékonyabb felső aláöltözővel.
2016. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak szemléltetésképp, hogy ez mennyire egyénfüggő, én például rohadtul fagyos vagyok:

Én ilyenkor már téli hosszú gatya, vastag zokni, egy hosszú ujjú aláöltözet, téli szélálló kabát, hosszú ujjú kesztyű és bicajos maszkban tekerek.

Plusz mezt, térdmelegítőt, sálat, kamáslit és kimondottan téli kesztyűt még azért a hidegebb napokra tartogatom.

Amúgy bármennyire is vagy cidris, így ősszel a menetszél már nagyon tudja csípni az ember fülét, meg ugye izzad a fejed is rendesen, tehát a buksidat mindenképpen védd valamiféle maszkkal vagy satyival a sisak alatt.

2016. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!