Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény teleszkóp becsúszóvédőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Így néz ki: [link]

[link]

[link]



Nem akarom reklámozni, gondolom itt mindenki tudja, hogy mi értelme van ennek. Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy pár ilyet?


2016. nov. 11. 12:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ez mi?? :-D :-D Rátettél egy félbe vágott csővédőt.. hú! Annyiért adhatod, amennyibe annak a fele került!
2016. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Milyen csővédőt? :DD

Mutassál már nekem hasonlót, bárhol :)

2016. nov. 11. 15:05
 3/30 Alex Fly ***** válasza:
Valamikor minden teleszkóp alapvető tartozéka volt a becsúszókat védő gumiharmonika. Aztán egy ideje teljesen eltűnt. Hogy miért, nem tudom. De biztosan van valami oka.
2016. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Láncvillavédő! Csak hirtelen ilyen idiótán mondtam... :-D :-D
2016. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy alapból miért nincs rajtuk, nekem lenne igényem rá.
2016. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

[link]



ma vettem en is...bar nem lizard hanem speed stuff, de a pár 5eur volt..:D

2016. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Aliexpressen 1,38 Euró egy pár. [link]


Nem tudom milyen minőségű a tiéd, és milyen az aliexpress-es, de ennek jó az értékelése.


De tényleg, tudja valaki, hogy miért nincs a becsúszóknak valamiféle védőjük? A tippem az lenne, hogy rengeteget, vagy 50 grammot spórolnak így, és sokkal dizájnosabb.

2016. nov. 11. 20:49
 8/30 tothp ***** válasza:
"dizájnosabb". Meg hamarabb begyűjti a koszt. Kiszopósodik. te meg veszed az új telót aranyárban.
2016. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8.: Igen, ezt már le sem akartam írni. Begyűjti a port, kikopik a persely, az lekoptatja becsúszó felületkezelését, ami tönkre fogja tenni a szimeringeket, és gyakorlatilag kuka lesz a teleszkóp.
2016. nov. 11. 22:05
 10/30 anonim ***** válasza:

"tudja valaki, hogy miért nincs a becsúszóknak valamiféle védőjük? "

Hogy hamarabb tönkremenjen. Mi más lenne az oka. Mehessen bele a homok, sár, eső, hó, had rohadjon minél hamarabb. Amúgy is az árához képest elég aljas sebességgel megy tönkre minden kopó-mozgó biciglialkatrész.

2016. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!