Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen levegős teleszkópot...

Milyen levegős teleszkópot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 29" CC biciklim , és most jött el az ideje hogy megszabadulnék a maximum 15.000ft-os ZOOM acélrugós teleszkópomtól ami kb megölte a csuklómat már.


Sajnos nem nagyon találtam 29"-ra olyat amit szeretnék kb 140mm (mert János hegyre is aktívan járok) csak 100 ast viszont nem tudok mit tenni ez van , hacsak valaki nem tud ajánlani egyet.


Amit kinéztem az ez: [link]


kb 150-180 eft értékben minél nagyobb rugóúttal szeretnék. ( egyszer veszek de akkor jót elv)


Köszi!



2016. okt. 3. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik , érdemes megnézni az EBIKE oldalán is a választékot .
2016. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most jön az új bicó reba teleszkóppal.

Kérdéses ,hogyha 15000-es zoom teló volt a bicóban milyen lehet a többi alkatrész.

Ez a jánoshegy meg merev vázba majdan hatalmas rugóutat teszünk.... hát .. nem minősítem. Nem tudom ismered-e az XC-t mint sportágat de keress rá. Ez a villa arra való. Esetleg egy világkupába kukkants bele. Nem tudom mennyivel mész lefele, de a gagyibb 100mm-es mostani telóm a 26-os kerékkel biztonságos olyan 40-50 m/h-nál is terepen lefele. 30-40 között sziklás terepen sincs gond, megtartani tudni kell a kerékpárt. Ha ugratsz és parkokba jársz akkor van értelme egy összteleszkóposnak. Ha nagy rugóutat szeretnél merev vázba akkor ahhoz olyan váz is kell... Nézz szét merevfarú trail bringák között.

2016. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyártó mennyi rugóutat ajánl max.? Ez nem így megy, hogy belerakom azt' jóazúgy! Első útnál eltörik a g..cibe, ha nem elég erős!

Azt meg, hogy János-hegyről jöttél le a Zoom-al, ne nagyon próbáld beadni senkinek! :-D Az úton lehet, azt még elhiszem..

Jó ez a Reba, de máshol olcsóbb! rosebikes, ebike, testbike bolha, bikemag apró.. viszont nem DH-ra való!!! Ahogy egy olyan váz, kerékszett, fék.. amihez gyárilag zoom teló van!

Bocs, hogy ennyire elkeserítettelek, de ne akarj meghalni! Amúgy fullface sisak van? Az se rossz dolog ám, ha nem tépi le egy fa az arcod felét....

2016. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg mit nevezünk DH-nak? Ki mit hív annak? Soka szerintem az XC-t szintet sem érik el ami már "déhá". Továbbra is azt mondom ,hogy nézz bele egy maraton versenybe vagy XCO-ba hogy mi is az.

https://www.youtube.com/watch?v=td00FtCqoHE


Azért mennek ők is tempót a sziklákon. A reba erre való.

2016. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

29" ben nem nagyon van 100mm fölött.

leginkább mert a 292az masszivan xc-re van kitalálva,az máskérdés,hogy birja a kiképzést,de az azért van mert az usa,ausztria,német ország,stb. bővelkedi olyan xc pályákban ami itthon simán elmenne egy dh kupafutam pályának.

nem tudom milyen lovadvan de amugy sem ajánlott merev bringába 100mm fölötti telót tenni,pláne nem xc geoval,lapósitja fejcsőszöget és eszarja a kormányzást:nehezebb lesz kanyarodni,és kevésbé lesz fordulékony, leérkezésnék (2kerekes)fesziti a telót ,és a váz sem lesz boldog sok olyantól (vagy mindig csőrőst ugrasz).

össztelossal jobb helyzet de ha abban 15ropis zoom volt akkor lehet nem kéne erőltetni egy 150-180k-s telót hanem venni egy jó bringát?!

2016. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!