Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szegeden és környékén 40-100km...

Szegeden és környékén 40-100km hosszú bicajtúra?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani izgalmas, szép biciklis útvonalakat? Szóba jöhet országúti bringás vagy terep (mountis) túra is. Válaszokat előre is köszönöm szépen :)
2016. nov. 14. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tervezd meg, akkor az igazi! Csak indulj el a város szélétől valamerre, azok a legjobb túrák!
2016. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök szánalom, ha nem mersz/akarsz elindulni mások által ajánlott túra útvonalak nélkül. De ha valóban komolyan a seggeden maradsz szájbarágás nélkül, akkor ennek alkalmára itt olvashatsz Szeged környéki túrákról:

[link]

2016. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy lenezel, ha érdekel épp azért kérdeztem, mert számtalan utat bejartam már, bátran állítom hogy nagy bringás túrás tapasztalattal rendelkezek és elég sok extrém kalandba is részem volt már néhány barátom társaságában

A linket köszönöm szépen :)

2016. nov. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!