Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Spin bike vagy szobakerékpár?...

Spin bike vagy szobakerékpár? Melyiket érdemes inkább megvenni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ezt: [link]


vagy ezt: [link]



2016. nov. 16. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire, mennyit használnád? (téli edzés, kardio, erősítés, fenékformálás, fogyás...)

Súlyod? 115 és 150 a határ, nem mindegy..

22 vs 14kg ellenállásúak. 1-0

Betétes fék vs el. mágneses.. 1-1

Az 1. SPD pedálos, viszont a 2. csak sima csatos és az ülése sem egy sporteszközt tükröz, de ha bringás vagy úgyis ráteszed a sajátodat.. 3-1

Ha csak ezekből lehet csak választani, én a 1. pirosas színűt vinném. A 2.-nál csupa olyan dolog van felsorolva, amiben semmi extra dolog nincs, az 1.-nél a technológia van kiemelve. Ergó hihetőbb, hogy nemcsak tingli-tangli önámításra alkalmas!


Görgőben nem gondolkodtál? Van 1-2000w ellenállású is, annyi hogy télire beviszed a bringád, egy kukázott külsőt felteszel és mehet rá! Van rátehetős és rögzített verzió is! Viszont ezek hangosak, ellentétben a fenti gépekkel!

2016. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Naponta 1-2 órát használnám kardióra és erősítésre és 185 magas 90 kg vagyok. Görgőt nem akarok, csak szobakerékpárt vagy spinning kerékpárt, mert fontos, hogy halk legyen, és tartós. Én is az SB2.6 felé hajlok, de nem ragaszkodom kizárólag ehez a két típushoz, ha van tipped ami nem lépi át ezt az árkategóriát.
2016. nov. 17. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
még ez is szóba jöhet: [link]
2016. nov. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!