Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A head kormányfejet ki lehet...

A head kormányfejet ki lehet e hagyományos régi kiemelőre villanyakra cserélni valami toldattal átalakítóval?

Figyelt kérdés
módosítás , csere ,átalakító ,

2016. dec. 11. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elég vékony a villanyak (úgy emléxem 1") akkor viszonlag kevés problémával de meg oldható.

Ha vastagabb(1 1/8") akkor felejtős.

Elvileg kapható állitható A-head kormány szár.. sőt komplett emelő amivel akár 10+cm el is megemelhető a kormány.

2016. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

Nem a mérettől függ. A hagyományos kormánycsapágyhoz/stucnihoz menetes villára van szükség. Az A-head rendszerű esetében nincs menet és jóval hosszabb villanyakra van szükség a stucni rögzítéséhez.

A cseréhez kell egy menetes villa, kormánycsapágy és stucni. Alternatív megoldásként -ha a falvastagsága megengedi- a meglevő villa nyakát levágva és menetet vágva használható hagyományos kormánycsapággyal is. De szvsz teljesen felesleges egy minden szempontból jobb, modernebb és könnyebb rendszert visszafejleszteni egy rengeteg problémával küszködő, mára elavult szisztémára...

2016. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1vagyok.

a méretet azért írtam mert eddig nem láttam 1 1/8" os menetes villanyakat.


deneked ez kell: [link]

2016. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!