Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy állíthatom be a, hátsó...

Hogy állíthatom be a, hátsó kereket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég belekezdtem egy Twister márkájú bicaj felújításába, de a hátsó kerék beszerelésénél elakadtam. Miután kicseréltem a középsőtengely, és a racsnit összerakva a lánc hozzáér a lánckerék felőli villa belső oldalához ha a legkisebb fogaskerékre váltok. A kérdés az lenne, hogy ti hogy oldanátok meg szakszerűen hogy ne érjen hozzá? Alátéttel kihézagolnátok? Előre is köszi a válaszokat. :)

2016. dec. 12. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen áll a kerék? Középen van, nincs közelebb a gumi a lilla egyik ágához, mint a másikhoz?
2016. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eredetileg középpen van a váz két részétől.Nem dől a kerékp és mégis hozzáér.
2016. dec. 12. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
És a lánc feszes, vagy lóg?
2016. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
Ki kell hézagolni.
2016. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Gyanítom, hogy egy, a kónusz és kontraanya közti alátétet átköltöztettél a lánckerék oldalról a másik oldalra, vagy kihagytad az összerakásnál.

Beteheted a kontraanyán kívülre is, a kontraanya és a villapapucs közé, de akkor minden kerékkiszedésnél piszkálhatod papucson belülre.

2016. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerntem is valami hézagolás nem stimmel
2016. dec. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Ha majd már megoldva, a váltónak a határoló csavarjait meg pozícióit is újra kell állítani.
2016. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!