Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merida országúti kerékpárok...

Merida országúti kerékpárok mennyire jó kerékpárok?

Figyelt kérdés
A meridásokat kérdezném , hogy mi a véleményetek úgy általában a Merida országútikról?
2017. jan. 1. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
jók
2017. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Profi kategória alatt, ez manapság kb a milliós határ, nincs érdwmleges külömbség márka és márka között, azonos felszereltség tekintetében...

Merida, cross, cube, vagy akármi, profi kategória alatt áll 1 kínai katalógus vázból, amit felmatricáznak a márka megnevezéssel, + felszerelik a kategóriához illő kiegészítőkkel...

Profi kategória alatt nem azt kell nézni, mi van a vázra írva, hanem, hogy mi áll az alkatrészeken...

Bármilyen hihetetlen egy ránézésre majdnem egyforma 250.000ft-s Cube és egy pl 750.000ft-s merida közt, nem az a lényeges különbség, hogy az egyik vázán Cube a másikén Merida áll... főleg mivel mindkettő vázát kínában vagy thaiwanon gyártotta egy cég ami bringa vázakat gyárt nagy cégeknek...

A lényeges különbség hogy az egyik alkatrészeire azt írták, hogy shimano claris, a másikéra meg azt, hogy shimano ultegra...

Most ezeket az árakat kb hasraütésre írtam.

2017. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 200-400közti bringa meg pl általában sajnos nem szettekkel van szerelve, hanem hátul ilyen váltó, elől amolyan... harmadik típusú váltókarral stb stb... tehát egy avatatlan szem nagyon bele tud nyúlni egy bolti "akció" esetében olyan kompatibilitási problémákba, ami csak bosszúságot fog okozni... mikor néhány száz km után elkezd valami csörögni, kattogni, zörögni...
2017. jan. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs velük semmi baj, az egyik legjobb kerékpárok a világon Merida, KTM, Cube ezek jó félek volt már pár bringám de ez idáig a Meridákat, KTM - eket szeretem a legjobban.


Belépő kategóriában Claris van ez a Ride 100 országutinál, minél drágább annál minőségibb/tartósabb shimano váltórendszert kapsz+ a váz geoja jobb, is egyre jobb például a ride 400 már 105-el szerelenek ami egy nagyon jó váltó, de nekem személy szerint a clarissal sincs különösebb bajom,de persze ha azt akarod 10-20 év múlva is jó legyen akkor shimano 105,ultegra,dura-ace ezeket tudom ajánlani.

2017. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merida egyébként Német cég, de taiwanon gyártat ahogy a Giant, Cube, KTM stb.
2017. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!