Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vásároltam külföldről (ebay)...

Vásároltam külföldről (ebay) egy tömör gumit a hátsó kerekemre próbaként, a méret stimmel, de a felrakása szinte lehetetlen, szerintetek?

Figyelt kérdés

700-23C az én kerekem mérete, amit rendeltem az elvileg ugyan ekkora, viszont az ùj gumin csak 700-23 van, ennyit számítana a C jelzés?

Egyébként próbáltam rajta valahogy nyùjtani, hátha... Mikor már csak a kerék utolsó negyede maradt egyszerűen lehetetlen feltenni rá.. Szerencsére vissza lehet még küldeni, szerintetek rá lehet valahogy erőlteti, vagy mehet vissza a feladónak?



#eBay #tömörgumi #Országùti #700-23C
2017. jan. 3. 23:11
 1/7 tothp ***** válasza:

Ezt a tömörgumi dolgot fejtsd ki légyszives.


A méretről:

"A régebbi rendszerben a kerék külső átmérőjét adták meg. Manapság a sokféle felhasználásra szánt, különböző ballonosságú gumik miatt ez a jelölés kikopóban van. A névleges külső átmérő helyett mm-ben mért belső átmérőt (felni átmérő) adnak meg. Különösen elterjedt ez a mód a trekking és országúti kerékpároknál, a 27” és 28”-os kerekeknél. Pl. 27x1 (colban megadva)= 700x25c (régi jelölés)= 622x25 (új jelölés)."

elvileg a700 és a700c egyforma

2017. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg ne eroltesd a tomor gumit, mert nem jo.
2017. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tothp ***** válasza:
meg nem nagyon létezik.
2017. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

eszmeletlen szivas, de nem lehetetlen...nekem tanus volt, nem tudom hogy tied mien, de hatha segit..


https://www.youtube.com/watch?v=tSP3YnZEQRU

2017. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon szívtam az állandó foltozással, úgyhogy kezdésnek próbáltam egy olcsóbbat a Tannus helyett, akár próbaként hogy egyáltalán milyen is. Amikor mellérakom a felninek, akkor is láthatóan kisebb, szóval ebből sajnos refund lesz

2017. jan. 5. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem munkabajaros bringan a conti grandsport elegge bevalt...kb 3000km/defekt...

supersport plus-nak jobb a defektvedelme, de egyreszt elegge maceras meg a hajtogatost is le-feltenni, masreszt nekem 3bol 3 amortizalodott, 1iknek leszakadt a pereme, 2pedig szalszakadasos lett...

uberfranko a schwalbe marathon csakhat eszmeletlen nehez..

2017. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felém mindenki marathon schwalbe plusra esküszik, most raktuk fel, mert 3 defektem volt másfél hét alatt (a holnap 2 éves bicajon, mondjuk, használom rendesen).

Az öcsémre bíztam, a sajátjàra secperc alatt felment, az enyémre nem. 700x32-re.

A titka az volt, hogy a belsőt pont megfelelőre kell felfújni. Van videó is.

2017. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!