Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Villába nem passzol az agy?

Villába nem passzol az agy?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy régi puch kerékpárom. A villa saru távolsága 9,5 cm.. a legtöbb elsö agy sőt ha jól tudom az összes 10cm. Na most azt a fél mm ert feszíthetem a villán, hogy beférjen az új agyam, vagy nem.

A probléma az, hogy a villanyak 15centi ebből kb 3cm a menet persze egy colos. Nem találtam az ég egy adta világon ilyen paraméterekkel villát. Tudna valaki segíteni?

A régi kerék 26-os az agy is nyilván kisebb hiszen benn volt.



#kerékpár #villa #Puch #elsoagy #villasaru #fesziteni
2017. jan. 5. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát matematikai ismereteid szerint

10cm-9.5cm=0.5mm

Ezzel matekórán akkora büdös nagy egyest kapnál apámtól :D


És nem nem 1 szabványra épül az összes bicikli... ha ész nélkül fogsz bele egy bringa építésbe, akkor rengeteg kompatibilitási hibát fogsz ejteni és a vége vagy egy rakás hulladék lesz, ami mindenütt össze vissza van feszegetve, vagy egy kupac tévesen megvásárolt alkatrész tetején fogsz űcsörögni.

2017. jan. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hezagolhatod is...altalaban a kontraanya es konusz kozott van alatet, ha kiveszed azzal is nyersz par mm-ert...

sot, ha hallottal koszorulor vagy reszelorol akkor ramozdulhatsz a kontraanyara is...

2017. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
És feltételezem, hogy acélból készült az ominózus villa. Az pedig simán bírja azt a pár milliméteres korrekciót. Persze alu, karbon és egyéb anyagok esetében ez nem járható út.
2017. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!