Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora kerék fér ebbe a villába?

Mekkora kerék fér ebbe a villába?

Figyelt kérdés

Elvileg 46os a vázszett bár ebben sem vagyok biztos, de azt végképp nem tudom a villába mekkora a maximális kerékméret ami belefér.

159 cm lány vagyok, igazából fixis/ss kerékpárt szeretnék vagy olcsóbb országútit, csak az a baj kormány váltósat szeretnék abból adódtak problémáim a vázváltóssal :D

És a link a 46os vázszettről: [link]



2016. jan. 11. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A linken a "Kapcsolat"-ra kattintva ott a kérdezés lehetősége:

"Bármilyen kérdésed vagy kérésed van, keress az alábbi elérhetőségeken:


Cím: 4027 Debrecen, Űrhajósok Tere 3/a.

Telefon: 30/9720-457

Email:

info@hardride.hu"

2016. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos, 28 colos (700c/622), mint minden más országúti/pálya bringába. Erre gondoltál?
2016. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tothp ***** válasza:
gondok adódtak a vázváltóval? Nehéz elengedni a kormányt, mi? A fixin meghalnál.
2016. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz de nem azzal volt a gond, hogy el kell engedni a kormányt, hanem, hogy szarul lett beállítva és váltás közbe ledobja a láncot.. nem egyszer zakóztam így, és ezt untam meg. És bocs vagy nem bocs de egy paraszt vagy.
2016. jan. 12. 16:14
 5/6 tothp ***** válasza:

Na de ha valami egyébként működhetne is jól, de rosszul van beállítva, akkor nem az a megoldás, hogy veszünk egy olyan biciklit, amin az a valami nincs.

Ettől függetlenül a fixi olyan mint a cirkuszi oroszlán. Az idomár tud vele bánni. Mindenki másra nézve életveszélyes. (és nagyon kevés ember van aki jó "fixi-idomár")

2016. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fixin nem olyan az élet mint gondolod :D Főleg egy lánynak nem. (bocsxd) persze ha fékkel mész,akkor oké, de akkor nincs értelme a fixált áttételnek. Ss, F,R fék és kész.
2016. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!