Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan állapítsam meg, hogy...

Hogyan állapítsam meg, hogy mekkora teleszkóp kell a 28-as trekking bringámhoz?

Figyelt kérdés
Nyikorog meg beakad a mostani, semmit nem lehet vele tenni és szeretnék egy újat venni. Sajnos nem tudom megállapítani mi hány mm meg stb. Le kell mérni?

2017. jan. 23. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy első telóról van szó!
2017. jan. 23. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg inkább valakinek mert több méret is számít: beépítési magasság, nyak átmérő és hossz, papucstáv, fék felfogatás, villa előrehajlás
2017. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Be akad,hová?

Amugy szervíz ott fel vannak készülve.

Itt írhatunk mindent de nem vagy képben ugyhogy...

2017. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is egy kerékpár üzletet javaslok! Ahol ennyire rossz állapotban van a teleszkóp, ott másnak is van baja! Mikor volt zsírozva az agy? Mikor voltak a csapágyak cserélve? Láncot mikor cserélték? Fogaskerekek nem kopottak? Életveszélyes elhanyagolt, összerohadt bicajjal járni!

Sajnos ha nem értesz hozzá és nincsenek megfelelő szerszámaid, nem fogod tudni beszerelni! A rózsát bele kell ütni vagy menetet vágni, esetleg új csészét betenni, a régit kivenni, nem mindegy mekkora lyuk van a vázban, hogy milyen magas a teleszkóp, a kerékagy milyen! Ha 1mm is kilóg alul mert rosszul teszed bele, már életveszélyes!

28as trekking villát kell venned egy 28as trekking kerékpárhoz! 60-80mm rugóúttal szokott lenni, de majd a boltban segítenek! :)

2017. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs szerszámom hozzá. A szerelő nem tudott mit csinálni, azt mondta teló csere. Csak tavasszal lesz nyitva, és csak azért kérdeztem, hátha hamarabb megrendelhetem, és márciusban már zúzhatok az új telókkal. De 14 évesen elég, hogy belsőt meg fékpofát tudok cserélni :) még van időm kitanulni a szakmát.
2017. jan. 25. 15:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt választottam: [link] csak nemtudom még milyen méretben.
2017. jan. 25. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézelödj más boltokban is hátha van olyan ahol megoldják,álltalában ilyenor leül a meló.

Amikor én uj villát vettem előtte 10boltot felhívtam és kérdeztem hogy mennyi meg mit adnak hozzá. Végül egy olyan boltban vettem ami 45perc utazásra volt,pedig ahogy oda utaztam útba esett 3bolt.és a környékemen is volt vagy 2.

2017. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!