Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen? /link lenn,3. bicó/

Milyen? /link lenn,3. bicó/

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 6. 14:51
 1/4 anonim válasza:
Jó drága, én biztos nem vennék ennyiért.
2010. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mennyiért vennél.

Amúgy meg az az oldal qrva drága.

Bementem a szomszéd városba, első boltba 63 volt. Bementem a másodikba, ott 58.

2010. máj. 6. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mire használod..de gondolom nem ugratgatni akarsz vele..biciklizgetni meg tökéletes szerintem.
2010. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, attól függ mire szeretnéd használni. Terepre, ugratni olyan kell, aminek az első villája nagyon erős, hogy amikor leérkezel, akkor ne törjön le (lehetőleg legyen egybeöntve az egész).

Ha gyorsan akarsz menni közúton, arra nem igazán jó a monti, akkor inkább túra, vagy még inkább versenybicikli való.

Nekem amúgy ilyenem van, teljesen meg vagyok vele elégedve (a nyergét le kellett cserélni, mert az eredeti egy igazi mogyorótörő...). Hétköznapi használatra van, melóba menet és jövet... E célra tökéletes.


[link]

2010. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!