Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Teleszkóp pumpával lehet...

Teleszkóp pumpával lehet kereket is felfújni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan a szelep vagy van megfelelő adaptered, akkor igen. Bár egy tubeless kereket nem fogsz tudni vele, oda műhelypumpa kell az összeállításnál..

Általában autószelepesek a teló pumpák vagy néha speciális, de az ritka eset!

2017. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, fel lehet.

Csak nem valami megbízhatóak.

(Legalábbis én nem bíznám rá magam teljesen)


Én túrázáskor használtam, akkor csak annyira kell, hogy fel tudjam nyomni a kereket 2-2,5 BAR-ra defekt után, hogy el tudjak tekerni az első benzinkútig ahol fel lehet fújni teljesen.


Az első teleszkóposom itthon ment szét, vettem egy másikat, az is itthon ment szét...

ha most ez a semmi közepén történik akkor tolhatom a bringát 10-15km-ert amíg tudok stoppolni vagy benzinkutat találni.


Szóval inkább vettem egy hagyományos fém pumpát...

Igaz nagyobb és nehezebb de az remélhetőleg nem fog cserben hagyni sosem.


ui.: lehet, hogy a 10e forintos teleszkópos pumpa jó, csak én annyit meg nem adnék érte...

2e ft-sem volt a hagyományos fém pumpa és szépen felfújja a kereket.

2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most ugyanarról beszélünk?


Nem teleszkópos pumpáról szól a kérdés, hanem a nagy nyomású teleszkóp pumpáról, ami akár 20bar-t is tud.


8500-ért van a legolcsóbb Decathlonban.

2017. jan. 28. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt meg ne vedd.. 7-8 közt van full fém Acor, vagy 10 körül Spyral!
2017. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Merida van, jópár éve megvan. Ha jól emlékszem nem volt olcsó, talán ez is 8 ezer körül. Egyetlen hártánya hogy sok idő vele felpumpálni (még az országútit is), mert egyszerre nem fúj sokat.
2017. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csomagolásának a hátulján az írja nem lehet, legalább is van két piktogram amin egy autókereke van áthúzva meg egy motor/bringa kereke van áthúzva. Most hogy ez csak arra utal, hogy nem arra van kifejezetten, vagy hogy nem is lehet vele azt nem tudom.
2017. febr. 8. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!