Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Telefonra tudtok ajánlani...

Telefonra tudtok ajánlani kerékpáros Km/h appot?

Figyelt kérdés

Jelenleg CycleDroid nevű progit használom, de elég pontatlan találom az aktuális sebesség mutatót, mert 3-4 km/h-t ugrál mikor egyenletesen haladok.


Ami legyen benne:

- aktuális sebesség

- max sebesség

- megtett-távolság

- idő

- átlag sebesség

- térképen rajzolja az útvonalat, hogy merre mentem.

- internet NÉLKÜL menjen


Ezek a főbb dolgok :)

köszönöm a segítséget



2017. márc. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Strava?

de még jobb, ha veszel egy Garmint, mondjuk nekem csak az alap van, azon nincs normál térkép, csak egy vonal. de a felsőbb kategóriásokon van.

2017. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék 20e ft fizetni egy óráért.

Teloval is megoldható, ha van egy jó app.

Megfogom nézni amit irtál,köszi

2017. márc. 2. 23:02
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

A Strava jó.

Vettem egy GPSport nevű (vlaszleg kínai) GPS-es km-órát, annak az edzésadatait tudom a Stravára felvinni, így megnézegettem az oldalt, elég jónak tűnik. Az appot nem telepítettem, hiszen nekem a km-óra ellátja a feladatot.

2017. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A strava app....mondjuk, ahogy írtam, én az alap Garmint használom,s utólag töltöm fel stravára. De a többiek sokan csak a strava appot használjàk.
2017. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!