Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata kerékpáros (kormányra rakhato) okostelefontartorol? Illetve valaki ismer valami térképet amin kerékpárutak vannak? (Fejér megye)

Figyelt kérdés

Ha valakinek van ily telótartója irna valamit? -Mennyire rögzíti a telót?

-Nem rázkodik ki?

-Meg a fenti térképet hol találok online?

Köszi


2017. márc. 12. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Open Street Map tartalmaz kerékpáutatat és közösségi, tehát elég jól aktuális az anyag. Oruxmaps, Locus programokkal, a megfelelő skinekkel megmutatja a bringautakat. Egyébként meg ahol nem tilos, ott tekerhetsz, kérdés hogy épp mennyire biztonságos az az útszakasz. Telótartót a kormányra mi a töknek? Le sem akarod venni a szemed a telefonról egész úton, nem elég, ha néha előveszed?
2017. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:

Telefontartóm volt, de túl sok tapasztalatom nincs. Tartja a telefont és ennyi. Azért az sem árt, ha a gombokat, aljzatokat nem takarja.

Térképnek tudom ajánlani az OpenMaps illetve a TuHu kerékpártérképeit. Az OMP az OSM adataira épül, a Turistautak.hu pedig Magyarország legrészletesebb közösségi térképe.

2017. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Természetesen a telefontartó gps miatt, meg sebesség, magasság mérés stb stb stb miatt kell, egyszoval prakcisztikai okokból

Zold kéz ment

2017. márc. 12. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz én túrabringás vagyok montival szóval én elmegyek bárhol nem csak bringaúton/aszfalton.

Lényeg: offline mapokat használok 2 darabot.

HuMap és MAPS.ME

Ezek elég jól jelölik a földesutakat is, persze hiányosság földutak terén erősen van mindegyikben :)

De a bringa utakat tökéletesen jelölik internetkapcsolat nélkül is.

2017. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es is.
2017. márc. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!