Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy a fenébe kell feljebb...

Hogy a fenébe kell feljebb húzni a kormányszárat? Rockrider 520

Figyelt kérdés
Régi bicajomnál csak meglazítottam középen a szürke csavart, kicsit meghúztam aztán jött is. Itt pedig rángathatom úgy ahogy akarom, meg sem moccan. Esetleg mást is meg kell lazítani? Elvileg 3 cm-rel feljebb lehet húzni. És igen, tudom, hogy balfék vagyok. [link]

2017. márc. 15. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen sehogy. Másik kormányszárat kell venni ami meredekebb szögben áll felfelé, vagy olyat ami állítható dőlésszögű.
2017. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt sehogy de veszel egy állíthatót [link]
2017. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kiitos ***** válasza:
Vagy veszel egy ilyen hosszabbítót: [link]
2017. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3cm-t lehet magasítani , az imbuszos csavart ki kell tekerni és a kormányt le kell venni a blokkokkal . Alulra kerülnek a blokkok tetejére a kormány és meg lehet húzni a csavart .
2017. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kiitos ***** válasza:
100%
Kérdező , Te csak a középen lévő 1 db belsőkulcsnyílású csavart vetted ki? A kormányszáron is van 2db ami a villanyakhoz rögzíti.Azokat is lazítsd meg akkor lejön .
2017. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így már sikerült megoldani, köszönöm :)
2017. márc. 16. 22:17
 7/9 kiitos ***** válasza:
És elég a 3cm magasítás?
2017. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném, hogy maradt-e elég átfedés a villanyak a stücni között ami stabil rögzítést biztosít.

Mit tettél a villanyakra? Vagy csak feljebb húztad és utána rögzítetted?

2017. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kiitos ***** válasza:

itt van , Neked ajánlva.

[link]

2017. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!