Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Üdv! Milyen pedál lenne alkalmas?

Üdv! Milyen pedál lenne alkalmas?

Figyelt kérdés
Milyen pedált ajánlotok egy belépő szintű országútira ? Nyáron lesz fejlesztve a bicikli, konkrétan a kormány és a váz marad meg. Akkor tudok menni diákmunkára sajnos. A pedál ne legyen rohadt drága nem az a fontos. Egyáltalán megvegyem most vagy majd nyáron ?

2017. ápr. 4. 06:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedál olyan mint az alsógatya, mindenkinek más a kényelmes
2017. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De van hozzá cipőd? Mert az a drágább.

Én m520-as Shimano-t használok, 8000-ért vettem a Decathlonban stoplival. Más boltokban 10 felett van jóval.

Vagy olcsóbb megoldás a klipszes (kengyeles) pedál, azt lehet venni 2-3 ezerért használtan. Pl. Shimano Exage Sport

2017. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 4. 09:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mintha hagyományos pedál nem lehetne azon a kecskén.
2017. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nézzen már ki normálisan :D
2017. ápr. 4. 14:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt inkább aza kérdés hogy mia a cél?

Csak tekergetés az élvezet miatt,város,sulibajárás? Akkor valami kecsesebb (spd) amihez nem feltétlenül kell spd-s cipő.

Hétvégi harc,amatőr,profi versenyzés? Akkor viszont maradj a "specko" pedállnál,ahol kell a cipő is.


Vagy klipsz,amit én akkor sem használnék ha fizetnének érte.

2017. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó komentelő: Hobbi szinten bringázom amikor van idő felpattanok és haza jövök 3-5 óra múlva. Pedál azért kellene mert a mosatni egy műanyag vacak amiről néha lecsúszik a lábam ami 30-40km/h-nál kellemetlen szokott lenni. Valami olyan kellene ami normálisan meg fogja a lábamat. Nem kell csatos,tépőzáras.
2017. ápr. 5. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:

7.vagyok

Aha ez is egy nemlétező alkatrész.

Ha nem akarsz spd,stb "dokolós"pedált akkor marad a platform ami jellemzően montikon van,hozzá teszem hogy tartanak is,de baromira nem mennek egy országutihoz. (Mondjuk nem azt nézik az emberek)

Illetve a klipsz de arrol már nyilatkoztam.

2017. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor lesz spd! Köszi! :)
2017. ápr. 5. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak ám hibrid pedálok is, amonek az egyik fele hagyományos pedál a másik fele meg spd, nekem is ilyen van, abszolút nem szép, de engem a praktikuma érdekel, nem az, hogy néz ki.
2017. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!