Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy kell nyerget választani?

Hogy kell nyerget választani?

Figyelt kérdés

Mi alapján tudok nyerget választani a bringámra? Látatlanból hogy tudom megállapítani, hogy a kiszemelt nyereg kényelmes lesz-e, vagy nem.?

Nyereg vásárlása előtt állok és a közeli kerékpárboltokban csak néhány darabot lehet beszerezni, amik nem tűnnek strapabírónak sem és kényelmesnek sem. Kipróbálásra meg nincs lehetőség.

Van valami jó tanács erre?

Köszönöm!



2017. ápr. 9. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a lúzerek szokták...fogod és feldugod...
2017. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-eske! Látom, te lúzer vagy a javából, de én kerékpározni szeretnék.

Veled ellentétben én nyerget keresek, nem segédeszközt!

2017. ápr. 9. 21:43
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Kipróbálod. Mivel nincs,két egyforma segg, ezért nem mibdenkinek ugyanaz a nyereg a kényelmes.

Ami segíthet a kiválasztásnál, az a felhasználási terület (üléspozíció) illetve az ülőcsontok távolsága. Ezek alapján egy jobb szaküzlet megfelelően képzett alkalmazottja segíthet a döntésben.

2017. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kipróbálás eddig falakba ütközött. Ahol nézelődtem nem nagyon voltak oda az ötlettől, mikor mondtam, hogy kipróbálnám. "erre nincs lehetőség" volt a válasz.

Ezért is kérdezem, hogy próba nélkül hogy lehet a legkevésbé mellényúlni.

Még a megyeszékhelyen is ferdén néztek rám több bringás-boltban is, mikor a próbát szóbahoztam.

2017. ápr. 10. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:

igen ez barom nagy rizikó.

én is bevoltam szarva anómikor ujjat vettem,hogy vajon mijen lesz.

de végül arra jutottam,hogy ha az előző kényelmes volt akkor olyat (persze oem) vagy legalább nagyon hasonló nem lehet nagyon rossz.és nem lett rossz :)

és az utána következő sem rossz :)

2017. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos tényleg, mindenkinek más kényelmes. Én is most akarok venni, itt nézelődtem, mert vannak vélemények [link]

vannak női és férfi nyergek is, és azt sem mindegy hogy milyen biciklire akarod, mtb várisi, trekking.... és hogy mennyit mész vele, hobbi szintre van versenyekre...

végül azt hiszem feladom a netes keresgélést, ugyanis kinéztem magamnak egyet, árban is jó, 5000 + szállítás, de nem látom milyen, nem tudom megfogni. szerintem a decatlhonban fogom ezt megvenni, ezt tűnik a legjobbnak, bár drgább mint amit rá akartam szánni, de ha jó lesz akkor megérte [link]

2017. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!