Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 155cm magas vagyok, kezdő...

155cm magas vagyok, kezdő kerékpáros! Hány colos bringát válaszak? Mekkora a különbség a 24" colos és a 26"-os bringa között.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

26"-os kerék

18"-os váz még belefér, gondolom nőni fogsz.


160 cm vagyok, 18" tökéletes. neked is az lesz

2010. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A különbség nem sok, de gyorsulásnál jobb a 26" colos bicigli.
2010. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyorsulás?:)
2010. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ízi rájder öcséééémXD

Szerintem érdemes egy nagyon kicsit nagyobbat venni,hány éves vagy?

Mert ha 14 körül akkor biztos,hogy nőni fogsz,és akkor ha kinövöd...

2010. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26"-os kerékméret legyen, viszont én a vázra 17-18"-ost ajánlok! De ez attól függ, hogy melyik ágban akarsz bringázni! DH-ból (és az összes össztelós gépből) a pont jót kell venni, mert ha túl nagyot veszel akkor a hátsó rugóstag olyan lesz mintha ott se lenne, XC-ből a kicsit nagyobbat mint ami a méreted lenne, viszont itt arra figyelj, hogy az ülés ne legyen teljesen koppanásig letolva (szóval legyen úgy is jó a bringa, hogy ki van a nyeregcső és a nyereg vagy 5-10cm-re húzva)! Ha országútiba akarsz tekerni, akkor ott is a kicsit nagyobbat válaszd, ha pedig dirt/street bikeot akarsz, akkor ott a pont jót válaszd, mert ha nősz és már kicsit kicsi lesz a canga az a jó, mert a dirt/street bringán az ágazat 'nagyjai' is úgy szoktak ülni mint majom a köszörűkövön!:)
2010. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!