Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire egyszerüen találok...

Mennyire egyszerüen találok 26. os mtb. Első villát a törött helyére? Sokfélét gyártanak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 20:57
 1/3 anonim válasza:
Elég sok gyártó van, sokféle típussal. Szerintem itt érdemes körülnézned: [link]
2017. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebike oldalán is találsz , a méretek is ki vannak írva .
2017. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég egyszerűen.

Telóból annyivan hogy a dunát ellehetne vele torlaszolni.

De van 1-2 dolgbamit érdemes lenne betartani.

Ha használtat veszel akkor azt NAGYON NAGYON nézd át (marzochit meg aztán pláne). Hajlamosak a használtak repedni,stb.

Én nagyon olcsóaktól is tartanék...20ezer de inkább 30 alatt nem veszek. Igazából nem sokkal drágább 1új alap teló.(ha csak közlekedsz vele és nem DH,versenyzés akkor nem is kell sokkal több)

Amire figyelni kell még aza homlok csö hossz,3s a villayak átmèrő utobbit colban adjákmeg.


Még valami:merev villák. Nem sok van. A manapság jelemző az acél és a carbon. Elvétve alut is lehet találni.

Szerintem az acél tökéletes(itt is menden napi használatra gondolok) az alu drágább (én tényleg nagyon ritka) a carbon pedig drága igazából egy nem szeretett verseny termék.

2017. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!