Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyobb testsúlyú embereknek...

Nagyobb testsúlyú embereknek milyen bicikli nyerek való? (többi lent)

Figyelt kérdés
120Kg vagyok és nincs normális bicikli ülésem. Kikezdte a belső combomat és kicsit kényelmetlen a farvágányomnak. És kb 80-100Km-et szoktam tekerni. Milyen nyereg lenne jó duci/kövér embereknek.

2017. máj. 16. 17:26
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Azonos súlycsoport, országútin én az alábbi nyerget gyúrom:

https://www.youtube.com/watch?v=n855Z6dKWoU


A betétes bringás nadrággal totális kényelem, anak ellenére, hogy nulla párnázású, kőkemény lakkozott karbon az ülőfelület. Láthatóan keskeny és középen süllyesztett, hosszú távon is kényelmes és eléggé merev.

Ja és persze pihekönnyű.

Kínából szállítással nem volt kerek 7000 Ft.

2017. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a jó nagy fenekem alá jobbak a keskenyebb ülések?
2017. máj. 18. 18:27
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Bringa esetén nem biztos, hogy a nagyobb felfekvő felület a kényelmesebb. A fenék sem egy síklap, nagy, széles ülésen is csak kis felületeken van igazi felfekvés. És nagy ülésnél azok nem biztos, hogy a legkényelmesebb pontok.
2017. máj. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!