Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ritkán biciklizek. Így elég...

Ritkán biciklizek. Így elég lenne 5-7 ezerért venni bukósisakot?

Figyelt kérdés
Maximum júliusban és augusztusban fogok biciklizni,elég lenne így egy 5 vagy 7 ezres bukósisak?

2017. máj. 18. 14:45
 1/4 anonim válasza:

Most ez komoly kérdés? Ez nem atótl függ hogy egy évben hányszor ülsz biciklire. Ha elmész biciklizni mondjuk 5 hónap után attól még ugyanakkorát tudsz esni amitől szétmegy a fejed. Úgyhogy most hülyeséget kérdeztél.

Persze nem tudom milyen árban vannak a bukósisasok lehet már kapsz jót 7 ezerért.

2017. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kettő hogy függ össze?

7 ezerért olyat kapsz, amiben egyszer esel, és szétrobban, vapamint alig véd valamit és kényelmetlen.

2017. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Az ötezer forintos bukó is ugyanazoknak a szabványoknak kell, hogy megfeleljen, mint a százezres. És ugyanúgy kuka esés után mindkettő...
2017. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:

Nos igen. A bukó az ütközőzónád. Az a dolga, hogy eséskor tropára menjen, de a fejed egészben maradjon.

A fej betörésén túl sokkal nagyobb károkat okoz a "negatív gyorsulás". A bukó leginkább ezt lassítja. Egyébként én egy Lidl-s bukót használok. szerintem jó. Bár még ezzel (sem ) fejeltem le semmit. Hál' istennek ritkán esem, és reflexből a fejemet védem, és nem a kormányba kapaszkodom. Hiába. A rutin, meg az évek. :-)

2017. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!