Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ausztriában élek 13eves fiu...

Ausztriában élek 13eves fiu vagyok 1éve versenybiciklizek Naponta 1 orát biciklizek és 1orát edzek Hétvégén szombaton egésznap biciklizek vasárnap tanulok kitünö tanulo vagyok menyi eséjem van hogy profi biciklis legyek? (barmit megtenék érte )

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Akarnod kell és még többet edzeni. ÉS KÖSZÖNJ A MOUNTAIN BIKEOSOKNAK :D Versenybringás alig szokott köszönni.
2016. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindig köszönök .:)
2016. máj. 24. 20:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudtok tippeket adni hogy mit egyek hány éskilométert tekerjek naponta? Légyszi.
2016. máj. 24. 20:49
 4/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha tényleg profi akarsz lenni, keress egy egyesületet. Igazolt versenyzőként indulj minél több versenyen és lehetőleg nyerd is meg őket. Ha jönnek az eredmények, akkor felfigyelhetnek rád a profi csapatok.
2016. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 25. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Abszolút van rá esélyed és lássuk be sajnos több mint Magyarországról. Sokat kell hozzá gürizni és ne feltétlenül ilyen tour-ban v giro-ban gondolkodj, az már tényleg a legteteje, de ennél lejjebb is lehet vki profi.

Nyilván amúgy a tour/giro szintet is elérheted, szorítok hogy így elegyen, jó lenne már megint egy magyart látni egy world tour csapatban.

Hogy mit egyél? Bármit kb amit más pro sportolók esznek pl itt 6. válasz és linkek. Amúgy ezen a youtube-os GCN channel-en vannak még ilyen vidik h mit főznek a profi csapatok séfjei többnapos verseny alatt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__65..

2016. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi ma 90km tekertem
2016. máj. 26. 22:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Az baj hogy 174cm vagyok és 56kg de izmos is vagyok ?
2016. jún. 11. 10:25
 9/10 anonim válasza:
Nem azt mondom, hogy nem lehetsz profi biciklis de ha profi versenyző akarsz lenni akkor ahhoz nagyon nagyon nagy akarat erő kell és nem biztos hogy most kéne ezt kezdeni (tudod tanulmányok meg ilyesmik). És azt hadd kérdezzem meg az alkatod milyen?
2016. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na öcsi így 4 év után hol tartassz?
2020. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!