Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1 évesre bukósisak?

1 évesre bukósisak?

Figyelt kérdés

A legkisebb bukósisak 48 cm-től van és ez nekünk még odébb van. Ha sokáig keresek, biztos találok kisebbet is.

Ti húznátok bukósisakot egy 1 évesre, aki mögöttetek ül a gyerekülésben?

Kisváros ez, főleg bicikliúton megyünk majd és nem túl sokat. De talán nem ártana.


2017. máj. 21. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még a fej megtartása is éppen elég teher a nyaknak.

de ha találsz nagyon könnyű sisakot,akkor esetleg elmegy,bár én nem bringáznék csecsemővel.

gondolom gyeden vagy ráérsz tologatni babakocsival,ezért én felesleges kockázatnak érzem ezt és nem magam miatt,hanem a forgalomban részt vevő többi ember miatt.

2017. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leginkább csak a játszótérig mennénk, forgalmon kívül, bicikliúton. De itt mindenhol bicikliút van és nem az autók mellett halad. Sose igazán szerette a babakocsit, így gyakran volt kín a séta, ezért gondoltam, hogy ezt esetleg élvezné...


Arra valóban nem gondoltam, hogy ez súly a fejének, amit meg kell tartani. De olyat is olvastam, hogy a magasított ülések körbevédik a gyereket, viszont sisakban előrenyomja a fejét és ez a tartás se jó a nyaknak.

2017. máj. 22. 03:55
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 23. 05:14
 5/5 tothp ***** válasza:
Hát nem tudom. egy egyéves gyerek lehet, hogy tud ülni, de ebben a testhelyzetben a folyamatos rázkódás nem nagyon tesz jót a gerincének. Tudom drága, meg macerás, de én akkor is egy utánfutót javasolnék. Ott tudod félfekvő helyzetben vinni. És nagyobb korban is jobbnak tartom mint bármiféle vázra szerelt alkalmatosságot.
2017. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!