Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan szobabicaj szerelőt...

Olyan szobabicaj szerelőt keresek aki házhoz jön akár Kaposvárra is. Van itt ilyen? Vinni nem tudom sehova mert nem kis fajta gépről van szó.

Figyelt kérdés
Van egy Kettler Golf R típusú szobabicajom ami 3 éves de nemrég előjött egy elég kellemetlen problémája, hogy kerreg a pedáljánál és úgy érzem valami szorul is hajtás közben. Nem tudom szétszedni, ezért keresek olyat aki ért hozzá és házhoz jönne megjavítani. Több pesti bolttal felvettem a kapcsolatot de eddig leráztak azzal, hogy ők bizony nem fognak Kaposvárra lejönni még ha fizetek akkor se. Nagyon megköszönném ha valaki segítene!

2017. máj. 24. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs olyan, hogy szobabicaj szerelő...
2017. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kondigép karbantartó csak van aki ilyennel is foglalkozik. Vagy hívjak egy bicikli szerelőt? Nagyon érdekes dolgok vannak amúgy, addig jó az vevő amíg vesz egy 300 ezres gépet, de ha beszarik a gépen valami és vidéki akkor feléje se néznek...
2017. máj. 26. 01:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se tudom, hogy ki a megfelelő szakember erre a célra, mert még nem láttam sehol OKJ-s szobabicikliszerelő képzést, de átérzem a fájdalmadat. Vedd meg a gépet aztán ha baja van csinálj amit akarsz, ha meg nem tudsz akkor vegyél másikat...szomorú
2017. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!