Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tudnék magammal vinni...

Hogyan tudnék magammal vinni táskát kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos a kerékpáromnak olyan a kialakítása, hogy sehová nem tudok applikálni biciklis táskát, viszont a hátitáska miatt meg nagyon izzadok. Olyan megoldást keresek, amiben bringázáshoz magammal tudnék vinni fél literes üveg vizet, kisebb kerékpárzárat + telefont.

#kerékpártáska
2017. jún. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sajnálod a pénz, tudsz venni frankó Camelbak hidratációs hátizsákot, amiben van egy néhány literes ivótasak aminek a csöve kivezethető a hátizsák szíjára, így menetközben könnyedén ihatsz és nem izzad a hátad se tőle, ha olyan a kialakítása a hátrésznek.

Egyébként én telefont zsebben szoktam, mert arról hallgatom a zenét egész úton, de vannak nyeregtáskák is, abban is elfér. Vizet miért nem tudsz vinni? kulacstartót se lehet felrögzíteni?

2017. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sokszor olyan nadrágban biciklizem, aminek kicsi a zsebe és kiesne a telefon. Kulacsot nem tudom, hogy mennyire szerencsés a vázra úgy felszerelni, hogy közvetlenül a váz mellett fut a bovden, gondolom azt nem lehet ráfeszíteni a vázra a kulacstartóval és mindkét vázcső mentén fut végig bovden. A nyeregcsövem baromi vastag és nem is igazán van ott hely ahhoz, hogy oda bármit applikáljak a lámpa is épphogy odafért, max ha az ülést megemelném, de akkor meg az ülés lenne túl magas nekem.

Ez a táska jól hangzik, de ebbe miért nem izzad bele az ember?

2017. jún. 4. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen biciklid van? Vagy te vagy ilyen alacsony hogy nem tudod feljebb engedni az ülést? én 185cm-vel 19,5"os vázt használok és majdnem maxra fel van húzva az ülés hogy jó legyen.


Én a tescoban vettem olyan táskát 5000 Forintért, ugyanígy ivótasakkal, ahogy itthon felvettem az öv leesett róla amit a mellkason lehet összekapcsolni :D

Most néztem pont a kérdésedre válaszolva, hogy milyet vegyek, ami normális..


[link]


és ennek ilyen a hátrésze


[link]


egyrészt szellőző anyagból van, másrészt az a 4 párna kicsit eltartja a hátadtól.


Igaz hogy ez 38.000 forint de csak egyszer kell megvenni és megoldja a gondod. youtube-on is van csomó videó erről a modelről, bemutatják milyen zsebei vannak, meg az alját ha ki cipzározod, ott van egy esővédő burkolat amit rá lehet húzni a hátizsákra. Szerintem érdemes megvenni. Ráadásul elég nagy, 3 literes víztartálya van. Én már meg is rendeltem

2017. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

milyen bicikli az amire nem lehet tenni semmit? :O

nehezen tudom elképzelni, millió egy táska van, kormányra, vázra, üléshez, ülés csomagtartó stb

2017. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegyél már fel képet h milyen bringázd van. Nekem is a váz mellett fut a félbowden, mégis rusok rögzíteni váztáskát, ha akarnék kormánytáskát is. Kulacstartóbak ha nincs lyuk, akkor lehet venni gyorsrögzítésűt.


De tényleg kíváncsi vagyok milyen bringád van.

2017. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vázra rakj fel háromszög táskát abban minden szerszám elfér. Az összes tépőzáras, amit a bovden alatt el tudsz vezetni. Ha van bovden ház, akkor akár felette is! Semmi baj nem lesz, ha egy fémszálas/kevlár erősített bovdenházat kemény 20 deka cucc megnyom!

Telefonnak a stucnira lehet tenni Te.co value táskát, mindig van és az 5,7" telefon is belefér.. stucni-kormány rögzítés, így nem zavarja a kormány forgatását, a telefon alatt meg az összes igazolvány, zsepi és 1 belső elfér!

Ha nincs a kulacstartónak rögzítő furat, van tépőzáras tartó...

A De..lon áruházban van olyan táska, aminek eláll a hátulja a hátadtól, így szellős!

Hogy lehet valaki ennyire életképtelen?? :D

2017. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!