Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen alkatrészeket kell...

V8asbéka kérdése:

Milyen alkatrészeket kell cserélnem (/vennem) a meglévők közül (/meglévőkhöz), ha 1x9-es hajtást szeretnék?

Figyelt kérdés

Amik jelenleg adottak:


hátsó váltó: Shimano Deore RD-M592, 9 sebességes

hajtómű: Shimano FC-M3000

fogaskeréksor: Shimano CS-HG300 (12-36)

lánc: Shimano CN-HG53

váltókar: Shimano SL-M370



2017. jún. 18. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából csak egy egysebességes hajtást, meg esetleg egy láncterelőt előre, hogy ne dobja le a láncot.

De szerintem nem lesz ugyanaz mint egy kifejezetten egysebességesre szánt szett amit úgy terveztek meg, hogy csökkentség a "keresztbeváltás" hatásait.

2017. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, idő közben véletlen ráakadtam, hogy mi lenne az, ami "kellhet" a terv megvalósításához!
2017. jún. 19. 12:59
 3/4 kiitos ***** válasza:
Láncterelő
2017. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, arra jutottam, hogy új hajtókar, rá egy narrow wide lánctányér, és láncvezető, így biztos nem lesz ledobás, plusz nem fog nagyon kolomolni a lánc!
2017. jún. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!