Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol érdemes olcsó alkatrészeke...

Hol érdemes olcsó alkatrészeket, kiegészítőket venni kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan kiegészítőkre gondolok, amiknél nincsenek minőségi elvárásaim. Pl. csengő, kulacs meg hasnolók. Tesco-ban vagy Auchanban érdemes ilyeneket keresni? Vagy máshol?

2015. máj. 31. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
pedig ezeknél is nagyon fontos a minőség... hidd el, nem jó a csengő ami menet közben folyamatosan cseng, és a kulacs sem, aminek szemét szaga van és nem lehet belőle kimosni...
2015. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott, hogy hol van ilyesmi cuccokból nagyobb választék. Majd ott én eldöntöm, hogy mi az ami annyira gagyi, hogy nem éri meg. Viszont nem szeretnék valamit ultradrágán megvenni csak mert "profi" kerékpáros szaküzletben árulják. pl. a múltkor tök ugyanazt a kulacsot láttam egy kerékpárüzletben 1500-ért, az Auchanban meg 1000-ért. Szóval választék szempontjából hova érdemes elmenni?
2015. máj. 31. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a filléres alkatrészeken ennyire zsidóskodsz, akkor képzelem milyen biviklire kellhetnek azok az alkatrészek...
2015. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
böngéssz a neten, aztán ahol a legolcsóbban találsz az lesz az, nincs ilyen, hogy itt vagy ott sokkal olcsóbb lenne bármi is, szabad verseny van, túl nagy eltérés nem lehet ár és ár között, max a ténylegesen gagyi kategóriában.
2015. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak a neten nem látom élőben amit megveszek, és én szeretem azért megnézni. Nagyon sok dolgot lehet kapni olcsón ami jó minőségű, de azt csak szemre lehet eldönteni meg tapintásra.
2015. máj. 31. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!