Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valakinek van tapasztalata...

DariusMorbi kérdése:

Valakinek van tapasztalata CONE márkájú kerékpárral?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mennyire van/volt vele megelégedve?

2017. jún. 23. 16:56
 1/6 szlory ***** válasza:

Ne várj tőle megváltást. Tucatgyártó. Nem rossz, de egy 10-es skálán úgy 4-esre hoznám le.


Jó, hogy közismert alkatrészekkel dolgoznak, még ha egy picit a gyengébb ár/érték arányú, "parasztvakító" komponensek irányába is hajlanak egy-egy gépükkel.


Rossz, hogy nincs érdemi múltjuk (így jövőjük is bizonytalan), valamint hogy a vázaik sem fejlesztések, hanem inkább műszaki utánzások.


Rengeteg ilyen gyártó van, így kérdésed picit pontatlan. Maximum ha kiszúrtál konkrét típust, meg tudjuk közelebbről vizsgálni, jó-e (ha leírod azt is, hogy mire is használnád). De általánosságban egy szürke csacsi a sok közül.

2017. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a kifejezett típus lenne az. A boltban olyat meséltek hogy új a cég még max 2-3 éve gyártanak kerékpárokat(gondolom ebből is jöhet, hogy nincs nagy múltja). Olyan 50-50 arányban lenne használva úton is és terepen is. Persze nem downhill-re gondolok itt hanem inkább olyan egyszerű túrára.

2017. jún. 23. 17:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy közben levették, az oldalról. Gondolom utolsó darab volt amit rendeltem.
2017. jún. 23. 21:14
 4/6 szlory ***** válasza:

Használt Bringa volt, azert vettek le gondolom, mert vki megvette. Ne sajnáld, 26os monti sok van, lesz másik. De ha hasznalt érdekel , akkor keress jót , öregebbet akár. 100e táján profi gépeket is el lehet csípni .


Ez a bolt nem rossz, de nem az egyetlen. ;)

2017. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már úgy értem hogy azért vették le, mert én ezt ma megrendeltem, csak gondoltam több is van nekik raktáron :)
2017. jún. 23. 22:18
 6/6 szlory ***** válasza:
Ja, akkor nem vigasztallak. Gratula! Szerintem még láttam, mielőtt levették. :)
2017. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!