Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » S. O. S Kerékpár szállítás...

S. O. S Kerékpár szállítás vonaton közel 300 km-át, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő elméletileg ha minden rendben vasárnap mennék Pestre egy országúti kerékpárért, és mivel felénk (borsod) nem nagyon fognak kerékpár szállítót felcsatolni a vagon útán(egyébként se szoktak) ezért szerintem személy vonaton kell szállítsam és azt olvastam, hogy nem lehet kikötni végig állni kell hivatalosan a kerékpár mellett vagy legelöl vagy leghátul.


Arra gondoltam, kiszedem a két kereket és már rövidebb lenne a hosszúság, és óvatosan egymáshoz pakolnám őket és beülők valami kettes székbe.


Szerintetek?



2017. jún. 29. 20:03
 1/7 tothp ***** válasza:
Az első-hátsó peronon elfér néhány bicikli. Az IC-ken már van gyakran kerékpár szállító vagon(főleg nyáron). Ott a bringa mellett van ülőhely is.
2017. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
személyvonatokon is lehet. ha az újfaljta piros vagy most már kék-sárga alacsonypadlós jön, akkor azon van kijelölt hely. és szerintem a többin is lesz, csak nehezebb felvinni. de ne aggódj, biztos el tudod vinni.
2017. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Felénk még nics kiépítve az új villamos vonal csak a régi kék xarok vannak, tele cigányokkal.


Siralmas :(

2017. jún. 30. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld egyébként, ic-pedig folyton át kell szállni na azon szerintem agyrém lenne.
2017. jún. 30. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szétszeded, akkor is kell rá jegyet venni. Az első és utolsó kocsiba berakhatod, akkor is, ha nincs külön kerékpártároló. A kékszarokon is elfér meg a kis pirosszarokon is, amik kb 45 km/h-val hasítanak. Amúgy meg Bp-Miskolc és odatekersz, ahol laksz, az nem jó?
2017. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen piros szar?
2017. júl. 5. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül is sikerült megoldanom a szállítást vonaton, nem volt probléma mentes de sikerült.



Fogalmam se volt, hogy ahol szálunk fell ott van egy rész amibe be kell rakni.

2017. júl. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!