Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erdőre BMX-et érdemes venni?...

Nikolas Kidman kérdése:

Erdőre BMX-et érdemes venni? aszfalton 3 km-tekerni vele naponta mennyire gáz? Kényelmes?

Figyelt kérdés

Használható erdőben a bmx, megfelelő gumikkal?

Azért bmx, mert 20 colos gumija van, és nem camping.

Azaz, ingyen szállíthatom vonaton, ez nekem nagy előny.



2016. nov. 8. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
jó lesz az, erdőben minden bringánál megvan az esély hogy tüskére vagy ilyesmire mész
2016. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha közlekedni is akarsz, nézd meg a Csepel Friscot! Facebookos fixi adás-vétel csoportban szokott id eladó lenni, csak vissza kell görgetni.
2016. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mondom azért BMX, mert nem Camping! Attól még hogy kicserélték az U alakú kormányt egy simára, nem lesz BMX!!!!!


Amúgy kösz a tippet, de inkább kérlek olyat linkelj ami nem gáz egy 20 éves férfinak.

2016. nov. 8. 23:56
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert egy 10-13 colos BMX nem ciki egy 20 éves 180 centis "férfinak".. :-D :-D Ugyanis nem igazán fogsz 20 colos kerekűt nagyobbat találni! 6-8 éveseknek gyártanak BMX-et ilyen kicsi kerékkel! :-D :-D

Dahon Vybe D7 esetleg? Google első pár találatából mondom!

Ekkora kereke ezeknek van, de van az általad kempingnek becézett összecsukható kategóriában normálisan összeszerelt verzió is! Agyváltós, tárcsafékes, igényes kinézetű.. gondolj már bele, hogy nézel ki egy 13 colos vázra rátekeredve, főleg hogy a nyeregcsöve is rövid! :-D :-D Képet majd kérek Tompika! :-D :-D

2016. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Olvastad a kérdést?

Én nem fogok le süllyedni a szintedre, inkább csak megkérlek hogy hagyd itt a kérdést, és mielőtt egy még butább választ írnál, figyelmeztetlek, hogy nehogy egyedül maradj a kérdés aktív válaszolói közt.Mert mi elmehetünk egy másik kérdéshez, úgy hogy te ne találj meg.

Remélem nincs annyi felesleges energiád hogy folytasd ezt a fikázást.

viszlát.

2016. nov. 9. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Használható,de a csuklód nem fog neki örülni...

Aszfalton nem gáz,de bmx nem kényelemre készül,hanem bizonyos felhasználásra ami nem a közlekedés.mondjuk a 3km gyorsan megvan.

2016. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ime: [link]

csak ez nem kimondottan arra van,hogy erdőben csapass vele és a városi közlekedés is távol áll tőlle(mert nincs rajta fék)


ui:szerintem ezt a bmx-dolgot gondold át.lehet hogy a praktikumot érdemes felálldozni

2016. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók!

Egy kicsikét le vagytok maradva...

20"-nál nagyobb méretű bmx is létezik


[link]


Kérdező, egyébként miért szeretnél bmx-et? Azért, mert olcsóbbnak gondolod?


2 éve még én is gondolkodtam, hogy veszek egy bmx-et, csak hát kiderült, hogy drágább mint egy monti :D Végül dirt bicikli mellett döntöttem.

A bmx-ek sajnos nagyon drágák. Egyébként én is amiatt akartam bmx-et, mert buszon, vonaton ingyen lehet szállítani.


Egyébként mire szeretnéd használni a bmx-et? Mennyi kereted van rá?

2016. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

30k a keret amibe bele kéne férnie,

igazából nem nagyon látok más megoldást, ami kielégítené a jelenlegi igényeimet:kicsi, könnyű, 20colos.

2016. nov. 12. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:

ez a 26os bmx szerintem végtelenül bénán nézki egy rider alatt, valahogy olyan gyerekes aki nem nőt még fel a bringához.

egyébként ha nem csapni akarja bmx-et akkor nem drágább egy montinál sőt (bár az erdő azért felveti azt a problémát,hogy szét hullika gép és onnatól drága)

egy használt lómegvan 30ból,de itt is igaz,hogy olcsó húsnak híg a leve. szóval probálj 50-70 körülössz szedni és akkor tényleg hosszú életű géped lesz.

2016. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!