Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ejtőpapucsos vázat, hogy...

Ejtőpapucsos vázat, hogy lehet megcsinálni 1 sebességesre úgy, hogy bírja az ugrásokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából azért nem szeretnék több sebessegeset mert akkor a kormánynál több a "kábel" másrészt nehezebb a bico. Ha jól tudom át lehet alakítani de a lancfeszitot 2 havonta fogom torni? Mondták boltban de nem értettem pontosan.

2017. jún. 30. 17:31
 1/2 szlory ***** válasza:

A láncfeszítők többsége nem azért van, hogy ilyen stresszt bírjon. Lekoccolod/megtaposod, törik. Egyrészt törődj bele, másrészt azért lehet válogatni feszítési eljárások közül. Pl. próbálkozhatnátok talán hajtókarhoz szerelt feszítővel. Az nem (sem) automata, neked kell állítgatni, viszont mivel nem mozog, többet bír. Ez csak elméleti tanács, dirt gépet nem építettem eképpen.


Amúgy ha most van váltód a gépen és nem töröd, akkor szerintem jó eséllyel a feszítőt sem fogod. Esetleg majd ha "kinövöd" :)

2017. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hobbira és kissebb ugrásokra jó lesz nem törtem, most több év után kicsit lóg de nincs most se nagy baja.
2017. júl. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!