Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fogyás szobabiciklivel?

Fogyás szobabiciklivel?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 170cm, és 71-72kg. Elég sok, tudom.

Alapvetően nehéz csontozatom van, de jócskán van miből fogynom.

Nem tudom, hogy mennyi lenne az "álomsúlyom", hiszen fogyás közben erősödni, izmosodni szeretnék.

Étkezésemre nem nagyon figyeltem eddig, de most nyáron könnyebb lesz, mert kevesebbet eszem ilyenkor.

Heti 7×45 perc (idővel több lesz) szobabiciklivel, 26-28km/órával, 2-3as fokozaton van tudok fogyni?

Nem két hét után várok eredményt természetesen.

Pulzusomat igyekszem 135-150 között, azaz zsírégető tartományomban tartani.



2017. júl. 6. 15:01
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Tudsz fogyni, ha ezzel kalória mínuszban leszel. De ehhez az kell, hogy jó legyen az étrend is.
2017. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom rajta, és figyelek, hogy fehérje is legyen, ami egy kicsit nehéz, mert tejet egyáltalán nem ihatok, meg nem ehetek sok tejterméket.
2017. júl. 6. 15:23
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hús, tojás, de szamolhatod a növényi fehérjét is.
2017. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!! :)
2017. júl. 6. 16:20
 5/7 anonim válasza:
Csak arra is vigyázz hogy ne égetsd ki magad. Pihenj, legyen idő a testednek regenerálódni annyi mozgás után, legalább heti egy napot.
2017. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan durván sok az a 45 perc, hogy meghalnék, vagy ilyenek.

Kezdésnek jó lesz, úgy gondolom, persze majd ha emellett csinálok mást is (itthon súlyzóval/vagy kondiban, mert ugye izmosodás sem árt, sőt) figyelek, hogy legyen idő regenerálódni is.

2017. júl. 6. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
A 45 perc fika, persze kezdesnek ok, de kesobb nem lesz eleg, mert a szervezet hozzaszokik a terheleshez, ezert a kardioval naggyon nehez fogyni. Inkabb csak bemelegitesnek es levezetesnek jo... Csinald a sulyzos edzest, az izom zsirt eget!!! Es egyel csak novenyi, illetve csirkemell, pulykamell filebol keszult eteleket, nulla cukor, nulla kenyer, minimalis zsirbevitel mellett. A feherje meglesz, tejtermek kulonben sem jo. Kulonben 70Kg 170 cm mellett nem olyan vesz, attol meg siman lehetsz jo no! ;)
2017. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!