Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikliutak vannak a...

Milyen bicikliutak vannak a Fertő tó körül?

Figyelt kérdés
Szeretnénk két gyerekünkkel körbebiciklizni a Fertő tavat pár nap alatt, lehetőleg végig kerékpárutakon. (A gyerekekeket nem akarjuk autóútra engedni.) Szerintetek hogy, honnan érdemes menni Budapestről? Eddig nekünk az tűnt a legjobbnak, hogy Sopronig vonattal megyünk, de onnan nem tudjuk, vezet-e kerékpárút a Fertő tavat körülölelő kerékpárútig.

2017. júl. 31. 10:47
 1/2 tothp ***** válasza:
100%

Még én sem jártam ott, de a kerékpáros túraútvonalak közt nemzetközileg is rangos helyen tartják számon.


Itt egy kis segítség:

[link]


Itt a baloldali menüben be kell állítani, hogy "fernradweg" és osztrák területeken gyönyörűen megtervezhető az útvonal

2017. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sopronból igen ki lehet erdőn át biciklizni. Néha kell kimenni útra akkor se nagyon nagy a forgalom meg amúgy is ha beértek fertőrákosba akkor egy hosszú autó út vezet csak ki a tóig asszem. Körbe nem bicikliztem még de nagyon sokszor tekertem már ki.Hány évesek a gyerekek?
2017. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!