Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan szerezhetném meg a...

Honnan szerezhetném meg a Pesten kívüli bicikliutak térképét?

Figyelt kérdés
Szeretnék Sukoróra (Velencei tó) elbringázni, de ha nem muszáj nem mennék a régi 7-esen. Budán egészen Érdig van bicikliút, de utána nem találtam. Ha valaki tudna ebben segíteni vagy térképet adni megköszönném.

2012. júl. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Probálj meg katonai térképeket szerezni :)

Azok föleg erdőkön mennek keresztül, faluk, és nagyobb utak érintése nélkül.

Csak sajna nem nagyon lehet ilyen térképeket találni :(

2012. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne Érd felé menjetek!

Hanem Budaörsön át Biatorbágyra (Biatorbágyig lehet biciklizni a régi 1-esn), majd onnan a völgyhíd alatt át a falun Etyek felé, aztán Alcsútdoboz, Lovasberény, meg most nincs előttem a térkép, hogy milyen falvak vannak még ezek között, mindenesetre ez az út a Velencei-tó északi (észak-nyugati) részére visz kb.

Erre szoktak menni azok, akik mellőznék az uncsi 7-est. Ez az út talán egy picit hosszabb, és bizony dombosabb!! De annál szebb!! És ha 1-1 domb megvan, utána lehet a meredeken lazítani. :-) Alcsút környékén gyönyörű árnyékos fasor van az út szélén, ugye ott az arborétum...

Jóval kevesebb az autós is erre.

2012. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja és elég ehhez bármilyen autós térkép. Amint falvakba értek és kerékpárutak vannak, elvileg ott azt kell használni, pl Biatorbágyon, de hát azt észreveszitek...

Igazi biciklis térképre kiállításokon szoktam szert tenni. Turizmus irodáknak szokott ilyesmijük lenni.

2012. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor szerintem ezt az útvonalat választom.
2012. júl. 14. 20:23
 5/6 Sznofru ***** válasza:

Próbáld meg az

utvonalterv.hu

oldalt.

Van biciklis útvonala.

2012. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

ompbici. Vagy velomap.org. Esetleg openmtbmap.org

És természetesen a turistautak.hu

2012. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!