Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Full face sisakhoz mennyire...

Marshmellooo kérdése:

Full face sisakhoz mennyire szükségszerű a szemüveg? Kell-e egyáltalán? Ha igen, milyet vegyek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn hordok bukót, inkább csak ha hosszabb túrákra indulok, legyen az városban vagy terepen. Ezelőtt még nem volt ilyen bukóm. Azért vettem ilyet mert legutóbb mikor estem az arcom is kárát látta. Nem tudom hogy ezekhez illik-e/kötelező a szemüveg.

Fogalmam sincs. Tudnátok segíteni?



#szemüveg #biztonság #Full face sisak
2017. aug. 3. 10:55
 1/5 StarGhost válasza:
Nem kötelező, sőt, így is kevesebb látázteret kapsz a sisakbol, azzal mégkevesebb lenne, nekem is van dullface sisakom ezért tapasztalatbol mondom, csak jól néz ki, de ha nem downhillezel v ilyesmi akkor nem légfontosságz
2017. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bringához alap a szemüveg. Annyi bogár ment már a szemembe én má nélküle bringáa se ülök.
2017. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. aug. 3. 16:27
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Egy jó profilú szemüveg talán a legfontosabb biztonsági eszköz kerékpáron. Jóval több a haszna, mint a sisaknak (normál körülmények között, természetesen eséskor ez már nem annyira igaz).
2017. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező,de ajánlott.

Nekem csak 1x kellet,hogy bogár menjen a szemembe...

Méret függő,hogy a szemészetre mész vagy haza.

De egy sima darázs elég nagy kiterőt tud okozni egy túra alkalmával.

Szóval szerintem ne várj amig rájösz,hogy kell.

2017. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!