Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi bajom van? (bővebben lent)

Mi bajom van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
már 1 éve nem ültem biciklin, ma pedig rengeteget kerékpároztam. szerintem nagyon megerőltettem a lábam, mert most pár percig törökülésben ültem és amikor felálltam a térdem felett nagyon elkezdett fájni:S bekentem izomlazítóval. el fog múlni vagy valami baj van? nem értek hozzá, köszi a válaszokat:)
2010. máj. 23. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Kórház, azonnal!
2010. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért?
2010. máj. 23. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

mert le fog rohadni a lábad, ha nem lát orvos!!!!


fuss, szalad!

2010. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jó, de most igazán nem tudok szaladni..azért köszi a tanácsot, de próbálkozz máshol, hátha valaki nevetni is fog rajta:D
2010. máj. 23. 23:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát én se nagyon értekhozzá, de azért szerintem ez van:

Túleröltetted a lábadat aminek következtében a tested megpróbálja felduzzasztani az izületinedvedet. Tudod ami két cson kozött van :) Azért teszi ezt mert ugy éerzi, hogy ha ezt fogod csinálni akkor az izületi nedved lefog kopni, aminek következtében a két csont kidörzsöli egymést. Na már most: ha megduzzad az izületined akkor nyomja a lábadat (A csontodat+az izmodat) és ezt érzed te fájdalomnak. Olyasmi mint az izomláz. :)


u.i.: izomlazítót soha nem kenünk az izületekre, csontosrészekre csak és kizérólag az izomra! Ez fontos! Az izomlazító bemelegíti az izmaidat (a sportolók ezért is használják, hogy ne kelljen órás bemelegítéseket tartaniuk), de ha más helyre is megy akkor sulyos károkat tud okozno. Nem lehet, hogy ez fáj?

2010. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

komolyan mondom.


de ne mond, hogy nem szóltam

2010. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Milyér rohanda le a lába?

Nem értem... :S

Légyszi magyaráz el!

2010. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:) Még jó, hogy szóltál, többet akkor nem kenek rá, de nem fájhat a kenőcstől, mert azt azért kentem rá, mert eleve fájt.. Gondoltam, hogy nem sima izomláz, mert ez sokkal jobban fáj:S Mikor fog elmúlni?
2010. máj. 23. 23:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon értek hozzá. Tesómnak is ilyen volt, csak neki nem ettől. Neki már Karácsony óta. Tekerd körbe vizes ronggyal vagy valami, és nézesd meg!
2010. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg at izületinedv nyomja, akkor hidegborogatást rá! Kerüld a melegfürdőt, meg minden olyan dolgot aminél a lábadat hosszú ideig melegveszikörbe (de este azért nyugodtan betakarózhatsz :)) próbáld kicsit átmozgatni, ne nagyon (mert akkor olyan mintha semmit se csináltál volna) csak valami olyasmi mozgást csinálj ami hosszú ideig egyenletesen könnyű terheléssel jár (pl.: nagy séta)
2010. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!