Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjeportól így lehet...

Fehérjeportól így lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél literbe öntöttem bele 100g fehérjeport,és utána azt hallottam valakitől,hogy nem fél literbe kellett volna,hogy öntsem hanem fél decibe.. Gyorsan leittam róla a vizet,és utána ami maradt ilyen joghurt szerű anyag,azt kikanalaztam. Lehet tőle valami bajom,hogy nem vízzel felhigítva ittam meg? Előre is köszi a választ! (hülyék kíméljenek)


2011. okt. 27. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2011. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

nem lesz bajod de nem értem hogy miért kell ezt így bonyolítani,ez csak egy egyszerű protein táplálék kiegészítő nem pedig méreg.

én megfogom a shérket rakok bele 3deci vizet és egy adag proteint,megrázom és leküldöm,ennyi.


arra lennék kíváncsi hogy miért ittál 100g-os adagot?????

2011. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2011. okt. 27. 19:05
 4/7 A kérdező kommentje:
AZért ittam 100g-ot,mert 2szer kell egy nap 65-öt innin és az üzletben azt ajánlották,hogy a 65 elég kevés egyszerre,és inkább egyszer igyak edzés után 100g-ot.
2011. okt. 27. 19:06
 5/7 dirtboy ***** válasza:

az akkor nem fehérjepor hanem tömegnövelő.

írd csak le a nevét

2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor az
2011. okt. 27. 19:23
 7/7 escrogar ***** válasza:
ha hülyék kíméljenek, akkor miért tetted fel a kérdést?
2011. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!