Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri-e lecserélni ezekre a...

Megéri-e lecserélni ezekre a fekvaltokarokra a mostanit ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
A problémám h már amikor megvettem a bicot a két fekvaltokar más típusú shimano volt és az egyik nagyon lent is van. A többi cucc ultegra a biciklin gondoltam akkor érdemes lenne vennem egy ultegra nézegettem és a testbikeon találtam 17ezerert az jó ár? Ha ezt megbeszéltek boltba az szerelik és kész? 2x9 sebességes a bringa. Köszi a válaszokat.

2017. aug. 13. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:

*Ha ezt megbeszéltek boltba az szerelik és kész?


*Ha ezt megveszem boltba beszerelik és kész is? (bocs javítgat a telefon)


itt a hirdetés: [link]


képek a bringáról: [link]

[link]

[link]

[link]

2017. aug. 13. 21:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írta, h 2x vagy 3x 9 sebességes, annyira nem értek hozzá de egy régebbi bringámnál voltak ezekkel problémák, h ha kevesebb tányér volt rajta hátul akkor ugrált a vátló asszem... de gondolom nem kell ettől tartanom és ez az ultegra egyezhet vele, igaz? :D
2017. aug. 13. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem baj ha a fvkar más tipus.

Az hogy nem azonos helyen vannak már gázabb probléma.

A boltan lehet hogy szóvá teszik,hogy jobban örültek volna ha tőllük veszed az ulegrát.(nekem szóvá tett egy hajtókar cserét)

De amig igazi váltásbeli problémád nincs addig szerintem ne cseréld.

Arra kszülj,hogy amikor cserélsz az egy drágább történet lesz.

2017. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szlory ***** válasza:

"Elvileg" a 65xxes széria volt 9 sebis, abból pedig emlékeim szerint nem volt triplatányéros ("3x9").


Használt cuccot nulla tudással venni azért halványan necces, de kis szerencsével nem lesz semmi bibi. (Azért megkérdezném az eladót, hogy mennyire találta jó ötletnek alu bowdenházat használni.)


A meló: bandázs levakar, mostani váltók leszerel, kormány letakarít, újat felhelyez, te megmondod, hol legyen a fogása, felszerel, beállít, tesztel, újrabandázsol.


17ért rendben van, ha teljesen működőképes.

2017. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy nokon bowdenház szettnek csak úgy ajándékba örülnék.

Persze jó az aligátor és faxa jagvire de mégis a nokon a csúcs.

2017. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

A 2X9 vagy 3X9 fontos kérdés.

A háromtárcsás hajtóműhöz való első fékváltókart nem jó kéttárcsáshoz felrakni, be lehet lőni hozzá, de csak egy-egy fix pozíciója lesz az alsó és felső tárcsához is, míg a 2X9 karja alul és felül is tud két kicsi pozíciót, amivel le tudod követni ,ha kicsit keresztben áll a lánc.


Amúgy azért az Ultegra érezhetően finomabban lopakodik egy Tiagra vagy Sora karnál. És a hátsó egy tolással 4 fokozatot le tud fedni.

2017. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!